"Тапсырыс берушілер үшін бірыңғай ұйымдастырушыны айқындау туралы" Қызылорда облысы Арал ауданы әкімдігінің 2019 жылғы 9 қаңтардағы № 1-қ қаулысының күші жойылды деп тану туралы
Қызылорда облысы Арал ауданы әкімдігінің 2023 жылғы 9 ақпандағы № 17-қ қаулысы. Қызылорда облысының Әділет департаментінде 2023 жылғы 16 ақпанда № 8366-11 болып тіркелді
"Құқықтық актілер туралы" Қазақстан Республикасы Заңының 27-бабының 1-тармағына сәйкес Арал ауданының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. "Тапсырыс берушілер үшін бірыңғай ұйымдастырушыны айқындау туралы" Қызылорда облысы Арал ауданы әкімдігінің 2019 жылғы 9 қаңтардағы № 1-қ қаулысының (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 6648 болып тіркелген) күші жойылды деп танылсын.
2. Осы қаулы оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Арал ауданы әкімінің міндетін атқарушы Е. АБИШЕВ

О признании утратившим силу постановления акимата Аральского района Кызылординской области от 9 января 2019 года № 1-қ "Об определении единого организатора для заказчиков"
Постановление Аральского районного акимата Кызылординской области от 9 февраля 2023 года № 17-қ. Зарегистрировано Департаментом юстиции Кызылординской области 16 февраля 2023 года № 8366-11
В соответствии с пунктом 1 статьи 27 Закона Республики Казахстан "О правовых актах" акимат Аральского района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Признать утратившим силу постановление акимата Аральского района Кызылординской области от 9 января 2019 года № 1-қ "Об определении единого организатора для заказчиков" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 6648).
2. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Исполняющий обязанности акима Аральского района Е. АБИШЕВ