"Арал ауданы жергілікті бюджеттен қаржыландырылатын "Б" корпусы мемлекеттік әкімшілік қызметшілерінің қызметін бағалаудың әдістемесін бекіту туралы" Арал ауданы әкімдігінің 2018 жылғы 12 наурыздағы № 282-қ қаулысының күші жойылды деп тану туралы
Қызылорда облысы Арал ауданы әкімдігінің 2023 жылғы 24 ақпандағы № 25-қ қаулысы. Қызылорда облысының Әділет департаментінде 2023 жылғы 28 ақпанда № 8368-11 болып тіркелді
"Құқықтық актілер туралы" Қазақстан Республикасы Заңының 27-бабына сәйкес Арал ауданының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. "Арал ауданы жергілікті бюджеттен қаржыландырылатын "Б" корпусы мемлекеттік әкімшілік қызметшілерінің қызметін бағалаудың әдістемесін бекіту туралы" Арал ауданы әкімдігінің 2018 жылғы 12 наурыздағы № 282-қ қаулысының (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 6220 болып тіркелген) күші жойылды деп танылсын.
2. Осы қаулы оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Арал ауданының әкімі С. Сермагамбетов

О признании утратившим силу постановления акимата Аральского района от 12 марта 2018 года № 282-қ "Об утверждении методики оценки деятельности административных государственных служащих корпуса "Б" финансируемых из местного бюджета Аральского района"
Постановление Аральского районного акимата Кызылординской области от 24 февраля 2023 года № 25-қ. Зарегистрировано Департаментом юстиции Кызылординской области 28 февраля 2023 года № 8368-11
В соответствии со статьей 27 Закона Республики Казахстан "О правовых актах" акимат Аральского района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Признать утратившим силу постановление акимата Аральского района от 12 марта 2018 года № 282-қ "Об утверждении методики оценки деятельности административных государственных служащих корпуса "Б" финансируемых из местного бюджета Аральского района" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 6220).
2. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким Аральского района С. Сермагамбетов