Арал ауданының кенттер және ауылдық округтер елді мекендерінің жерлерін аймақтарға бөлу жобасын (схемасын), бағалау аймақтарының шекаралары және жер учаскелері үшін төлемақының базалық ставкаларына түзету коэффициенттерiн бекіту туралы
Қызылорда облысы Арал аудандық мәслихатының 2023 жылғы 11 қазандағы № 104 шешімі. Қызылорда облысының Әділет департаментінде 2023 жылғы 19 қазанда № 8456-11 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының Жер кодексінің 8-бабының 2-тармағына, 11-бабының 1-тармағына сәйкес Арал аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Арал ауданының кенттер және ауылдық округтер елді мекендерінің жерлерін аймақтарға бөлу жобасы (схемасы) осы шешімнің 1 - қосымшасына сәйкес бекітілсін.
2. Арал ауданының кенттер және ауылдық округтер елді мекендерінің бағалау аймақтарының шекаралары және жер учаскелері үшін төлемақының базалық ставкаларына түзету коэффициенттерi осы шешімнің 2 - қосымшасына сәйкес бекітілсін.
3. Осы шешім оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Арал аудандық мәслихатының төрағасы Б. Турахметов
Арал аудандық мәслихатының
2023 жылғы 11 қазандағы
№ 104 шешіміне 1-қосымша
Арал ауданының кенттер және ауылдық округтер елді мекендерінің жерлерін аймақтарға бөлу жобасы (схемасы)
Арал аудандық мәслихатының
2023 жылғы 11 қазандағы
№ 104 шешіміне 2-қосымша
Арал ауданының кенттер және ауылдық округтер елді мекендерінің бағалау аймақтарының шекаралары және жер учаскелері үшін төлемақының базалық ставкаларына түзету коэффициенттерi
Бағалау аймақтарының шекаралары
Аймақ нөмірі
Түзету коэффициенттерi
1

Об утверждении проекта (схемы) зонирования земель, границы оценочных зон и поправочные коэффициенты к базовым ставкам платы за земельные участки населенных пунктов поселков и сельских округов Аральского района
Решение Аральского районного маслихата Кызылординской области от 11 октября 2023 года № 104. Зарегистрировано Департаментом юстиции Кызылординской области 19 октября 2023 года № 8456-11
В соответствии с пунктом 2 статьи 8, пунктом 1 статьи 11 Земельного кодекса Республики Казахстан Аральский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Утвердить проект (схема) зонирования земель населенных пунктов поселков и сельских округов Аральского района согласно приложению 1 к настоящему решению.
2. Утвердить границы оценочных зон и поправочные коэффициенты к базовым ставкам платы за земельные участки населенных пунктов поселков и сельских округов Аральского района согласно приложению 2 к настоящему решению.
3. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Председатель Аральского районного маслихата Б. Турахметов
Приложение 1 к решению
Аральского районного маслихата
от 11 октября 2023 года № 104
Проект (схема) зонирования земель населенных пунктов поселков и сельских округов Аральского района
Приложение 2 к решению
Аральского районного маслихата
от 11 октября 2023 года № 104
Границы оценочных зон и поправочные коэффициенты к базовым ставкам платы за земельные участки населенных пунктов поселков и сельских округов Аральского района
Границы оценочных зон
Номер зоны
Поправочные коэффициенты
1