"Арал ауданы бойынша жалпыға ортақ пайдаланылатын аудандық маңызы бар автомобиль жолдарының тізбесін, атаулары мен индекстерін бекіту туралы" Арал ауданы әкімдігінің 2019 жылғы 4 мамырдағы № 72-қ қаулысына өзгеріс енгізу туралы
Қызылорда облысы Арал ауданы әкімдігінің 2023 жылғы 23 қарашадағы № 135-қ қаулысы. Қызылорда облысының Әділет департаментінде 2023 жылғы 7 желтоқсанда № 8471-11 болып тіркелді
Арал ауданының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. "Арал ауданы бойынша жалпыға ортақ пайдаланылатын аудандық маңызы бар автомобиль жолдарының тізбесін, атаулары мен индекстерін бекіту туралы" Арал ауданы әкімдігінің 2019 жылғы 4 мамырдағы № 72-қ қаулысына (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 6787 болып тіркелген) мынадай өзгеріс енгізілсін:
көрсетілген қаулының қосымшасы осы қаулының қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Осы қаулының орындалуын бақылау жетекшілік ететін Арал ауданы әкімінің орынбасарына жүктелсін.

О внесении изменения в постановление акимата Аральского района от 4 мая 2019 года № 72-қ "Об утверждении перечня, наименований и индексов автомобильных дорог общего пользования районного значения по Аральскому району"
Постановление Аральского районного акимата Кызылординской области от 23 ноября 2023 года № 135-қ. Зарегистрировано Департаментом юстиции Кызылординской области 7 декабря 2023 года № 8471-11
Акимат Аральского района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Внести в постановление акимата Аральского района от 4 мая 2019 года № 72-қ "Об утверждении перечня, наименований и индексов автомобильных дорог общего пользования районного значения по Аральскому району" (зарегистрирован в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 6787) следующее изменение:
приложение к указанному постановлению изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему постановлению.
2. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на курирующего заместителя акима Аральского района.