Қармақшы аудандық мәслихатының кейбір шешімдерінің күші жойылды деп тану туралы
Қызылорда облысы Қармақшы аудандық мәслихатының 2023 жылғы 28 сәуірдегі № 27 шешімі. Қызылорда облысының Әділет департаментінде 2023 жылғы 5 мамырда № 8397-11 болып тіркелді
"Құқықтық актілер туралы" Қазақстан Республикасы Заңының 27-бабына сәйкес, Қармақшы аудандық мәслихаты ШЕШТІ:
1. Қармақшы аудандық мәслихатының келесі шешімдерінің күші жойылды деп танылсын:
1) "Қармақшы аудандық мәслихат аппараты" мемлекеттік мекемесінің "Б" корпусы мемлекеттік әкімшілік қызметшілерінің қызметін жыл сайынғы бағалаудың әдістемесін бекіту туралы" Қармақшы аудандық мәслихатының 2015 жылғы 22 қыркүйектегі № 297 шешiмi (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 5170 болып тіркелген);
2) "Қармақшы аудандық мәслихат аппараты" мемлекеттік мекемесінің "Б" корпусы мемлекеттік әкімшілік қызметшілерінің қызметін бағалаудың әдістемесін бекіту туралы" Қармақшы аудандық мәслихатының 2018 жылғы 30 наурыздағы № 162 шешімі (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 6254 болып тіркелген).
2. Осы шешім оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Қармақшы аудандық мәслихатының төрағасы Ә. Қошалақов

О признании утратившими силу некоторых решений Кармакшинского районного маслихата
Решение Кармакшинского районного маслихата Кызылординской области от 28 апреля 2023 года № 27. Зарегистрировано Департаментом юстиции Кызылординской области 5 мая 2023 года № 8397-11
В соответствии со статьей 27 Закона Республики Казахстан "О правовых актах", Кармакшинский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Признать утратившими силу следующие решения Кармакшинского районного маслихата:
1) решение Кармакшинского районного маслихата от 22 сентября 2015 года № 297 "Об утверждении методики ежегодной оценки деятельности административных государственных служащих корпуса "Б" государственного учреждения "Аппарат Кармакшинского районного маслихата" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 5170);
2) решение Кармакшинского районного маслихата от 30 марта 2018 года № 162 "Об утверждении методики оценки деятельности административных государственных служащих корпуса "Б" государственного учреждения "Аппарат маслихата Кармакшинского района" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 6254).
2. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Председатель Кармакшинского районного маслихата Ә. Қошалақов