"Қармақшы ауданы жергiлiктi атқарушы органдарының "Б" корпусы мемлекеттiк әкiмшiлiк қызметшiлерiнiң қызметiн бағалаудың әдiстемесiн бекiту туралы" Қызылорда облысы Қармақшы ауданы әкімдігінің 2018 жылғы 13 наурыздағы № 673 қаулысының күші жойылды деп тану туралы
Қызылорда облысы Қармақшы ауданы әкімдігінің 2023 жылғы 19 мамырдағы № 82 қаулысы. Қызылорда облысының Әділет департаментінде 2023 жылғы 26 мамырда № 8416-11 болып тіркелді
"Құқықтық актілер туралы" Қазақстан Республикасы Заңының 27-бабына сәйкес, Қармақшы ауданының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. "Қармақшы ауданы жергiлiктi атқарушы органдарының "Б" корпусы мемлекеттiк әкiмшiлiк қызметшiлерiнiң қызметiн бағалаудың әдiстемесiн бекiту туралы" Қызылорда облысы Қармақшы ауданы әкімдігінің 2018 жылғы 13 наурыздағы № 673 қаулысының (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 6219 болып тіркелген) күші жойылды деп танылсын.
2. Осы қаулы оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Қармақшы ауданының әкімі Ж. Еркінбек

О признании утратившим силу постановления акимата Кармакшинского района Кызылординской области от 13 марта 2018 года № 673 "Об утверждении методики оценки деятельности административных государственных служащих корпуса "Б" местных исполнительных органов Кармакшинского района"
Постановление Кармакшинского районного акимата Кызылординской области от 19 мая 2023 года № 82. Зарегистрировано Департаментом юстиции Кызылординской области 26 мая 2023 года № 8416-11
В соответствии со статьей 27 Закона Республики Казахстан "О правовых актах", акимат Кармакшинского района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Признать утратившим силу постановление акимата Кармакшинского района Кызылординской области от 13 марта 2018 года № 673 "Об утверждении методики оценки деятельности административных государственных служащих корпуса "Б" местных исполнительных органов Кармакшинского района" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 6219).
2. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким Кармакшинского района Ж. Еркінбек