Қызылорда облысы Қармақшы ауданы Төретам кентіндегі көшені қайта атау туралы
Қызылорда облысы Қармақшы ауданы Төретам кенті әкімінің 2023 жылғы 27 ақпандағы N 112 шешімі. Қызылорда облысының Әділет департаментінде 2023 жылғы 2 наурызда № 8369-11 болып тіркелді
"Қазақстан Республикасының әкімшілік-аумақтық құрылысы туралы" Қазақстан Республикасы Заңының 14-бабының 4) тармақшасына сәйкес, Төретам кентінің тұрғындарының пікірін ескере отырып және облыстық ономастика комиссиясының 2022 жылғы 23 желтоқсандағы қорытындысы негізінде ШЕШТІМ:
1. Төретам кентіндегі Жаңақұрылыс көшесі Ахмет Байтұрсынұлы көшесі болып қайта аталсын.
2. Осы шешімнің орындалуын бақылауды өзіме қалдырамын.
3. Осы шешім оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Төретам кентінің әкімі Г. Елеусинов

О переименовании улицы в поселке Торетам Кармакшинского района Кызылординской области
Решение акима поселка Торетам Кармакшинского района Кызылординской области от 27 февраля 2023 года N 112. Зарегистрировано Департаментом юстиции Кызылординской области 2 марта 2023 года № 8369-11
В соответствии с подпунктом 4) статьи 14 Закона Республики Казахстан "Об административно-территориальном устройстве Республики Казахстан", учитывая мнения жителей поселка Торетам и на основании заключения областной ономастической комиссии от 23 декабря 2022 года РЕШИЛ:
1. Переименовать улицу Жаңақұрылыс в поселке Торетам на улицу Ахмет Байтұрсынұлы.
2. Контроль за исполнением настоящего решения оставляю за собой.
3. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким поселка Торетам Г. Елеусинов