"Жалағаш ауданы бойынша шетелдіктер үшін 2023 жылға арналған туристік жарна мөлшерлемелерін бекіту туралы" Жалағаш аудандық мәслихатының 2023 жылғы 3 мамырдағы № 2-3 шешімінің күші жойылды деп тану туралы
Қызылорда облысы Жалағаш аудандық мәслихатының 2023 жылғы 13 қарашадағы № 9-17 шешімі. Қызылорда облысының Әділет департаментінде 2023 жылғы 17 қарашада № 8467-11 болып тіркелді
"Құқықтық актілер туралы" Қазақстан Республикасы Заңының 27-бабына сәйкес Жалағаш аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. "Жалағаш ауданы бойынша шетелдіктер үшін 2023 жылға арналған туристік жарна мөлшерлемелерін бекіту туралы" Жалағаш аудандық мәслихатының 2023 жылғы 3 мамырдағы № 2-3 шешімінің (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 8410-11 болып тіркелген) күші жойылды деп танылсын.
2. Осы шешім оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Жалағаш аудандық мәслихатының төрағасы У. Елеусинов

О признании утратившим силу решения Жалагашского районного маслихата от 3 мая 2023 года № 2-3 "Об утверждении ставок туристского взноса для иностранцев на 2023 год по Жалагашскому району"
Решение Жалагашского районного маслихата Кызылординской области от 13 ноября 2023 года № 9-17. Зарегистрировано Департаментом юстиции Кызылординской области 17 ноября 2023 года за № 8467-11
В соответствии со статьей 27 Закона Республики Казахстан "О правовых актах" Жалагашский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Признать утратившим силу решение Жалагашского районного маслихата от 3 мая 2023 года № 2-3 "Об утверждении ставок туристского взноса для иностранцев на 2023 год по Жалагашскому району" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 8410-11).
2. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Председатель Жалагашского районного маслихата У. Елеусинов