"Сайлау учаскелерін құру туралы" Жаңақорған ауданы әкімінің 2019 жылғы 19 қарашадағы № 1 шешіміне өзгеріс енгізу туралы
Қызылорда облысы Жаңақорған ауданы әкімінің 2023 жылғы 7 қыркүйектегі № 6 шешімі. Қызылорда облысының Әділет департаментінде 2023 жылғы 21 қыркүйекте № 8450-11 болып тіркелді
Жаңақорған ауданының әкімі ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. "Сайлау учаскелерін құру туралы" Жаңақорған ауданы әкімінің 2019 жылғы 19 қарашадағы № 1 шешіміне (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 6973 болып тіркелген) келесі өзгеріс енгізілсін:
көрсетілген шешімнің қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Осы шешім оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Жаңақорған ауданының әкімі М. Тлеумбетов
"КЕЛІСІЛДІ"
Жаңақорған аудандық
сайлау комиссиясымен
Жаңақорған ауданының әкімі
2023 жылғы 7 қыркүйектегі
№ 6 шешіміне қосымша
Жаңақорған ауданы әкімінің
2019 жылғы 19 қарашадағы
№ 1 шешіміне қосымша
Жаңақорған ауданы бойынша сайлау учаскелері
Сайлау учаскелері
Орналасқан жері
Сайлау учаскелерінің шекаралары
1
№ 304
"Қызылорда облысының білім басқармасының Жаңақорған ауданы бойынша білім бөлімінің "№ 166 орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі, Екпінді ауылы, Бәкір Алмасбаев көшесі 15
Екпінді ауылдық округінің Екпінді ауылы
2
№ 305
"Сунақата ауылдық округі әкімі аппаратының "Сунақата ауылдық клубы" коммуналдық мемлекеттік қазыналық кәсіпорны, Сунақата ауылы, Сығанақ көшесі 6
Сунақата ауылдық округінің Сунақата ауылы және Еңбек ауылы
3
№ 306
"Қызылорда облысының білім басқармасының Жаңақорған ауданы бойынша білім бөлімінің "№ 162 орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі, Қожамберді ауылы, Мәжит Биділлаұлы Шадиков көшесі 1А
Қожамберді ауылдық округінің Қожамберді ауылы
4
№ 307
"Төменарық ауылдық округі әкімі аппаратының "Төменарық ауылдық клубы" коммуналдық мемлекеттік қазыналық кәсіпорны, Төменарық ауылы, Бегайдар Аралбаев көшесі 95
Төменарық ауылы: Әлия Молдағұлова, Марат Нәжімов, Абыдын Мұсабаев, Рысбай Құдайбергенов, Дүйсенбек Пашаев, Бегайдар Аралбаев, Дина Нұрпейісова, Биімбет Байымбетов, Мұқағали Мақатаев, Бимен Еденбаев, Әбутәліп Алтыбаев, Елтай, Құрманғазы Сағырбаев көшелері
5
№ 308
"Қызылорда облысының білім басқармасының Жаңақорған ауданы бойынша білім бөлімінің "А.Д. Романов атындағы № 53 орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі, Төменарық ауылы, Шәуленбек Дүйсебеков көшесі 1
Төменарық ауылы: Абай Құнанбаев, Зәйдін Жүсіпов, Әзиз Камалов, Тұрар Рысқұлов, Разия Құлымбетова, Құдабай Наурызбаев, Шауленбек Дүйсебеков, Әли Исаев, Мәншүк Мәметова, Іскендір Құдияров көшелері
6
№ 309
"Сүттіқұдық ауылдық округі әкімі аппаратының "Сүттіқұдық ауылдық клубы" коммуналдық мемлекеттік қазыналық кәсіпорны, Сүттіқұдық ауылы, Садықбек Сапарбеков көшесі 8
Сүттіқұдық ауылдық округінің Сүттіқұдық ауылы
7
№ 310
"Жайылма ауылдық округі әкімі аппаратының "Жайылма ауылдық клубы" коммуналдық мемлекеттік қазыналық кәсіпорны, Жайылма ауылы, Өтеш Рахышұлы көшесі 42
Жайылма ауылдық округінің Жайылма ауылы
8
№ 311
"Шалқия кенті әкімі аппаратының "Шалқия кенттік мәдениет үйі" коммуналдық мемлекеттік қазыналық кәсіпорны, Құттықожа ауылы, Мұстафа Шоқай көшесі 6А
Шалқия кенті және Құттықожа ауылы
9
№ 312
"Ақүйік ауылдық округі әкімі аппаратының "Бірлік ауылдық клубы" коммуналдық мемлекеттік қазыналық кәсіпорны, Бірлік ауылы, Нұрғали Түршеков көшесі 42
Ақүйік ауылдық округінің Бірлік ауылы
10
№ 313

О внесении изменения в решение акима Жанакорганского района от 19 ноября 2019 года № 1 "Об образовании избирательных участков"
Решение акима Жанакорганского района Кызылординской области от 7 сентября 2023 года № 6. Зарегистрировано Департаментом юстиции Кызылординской области 21 сентября 2023 года № 8450-11
Аким Жанакорганского района РЕШИЛ:
1. Внести в решение акима Жанакорганского района от 19 ноября 2019 года № 1 "Об образовании избирательных участков" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 6973) следующее изменение:
приложение к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким Жанакорганского района М. Тлеумбетов
"СОГЛАСОВАНО"
Жанакорганской районной
избирательной комиссией
Приложение к решению
Аким Жанакорганского района
от 7 сентября 2023 года № 6
Приложение к решению
акима Жанакорганского района
от 19 ноября 2019 года № 1
Избирательные участки по Жанакорганскому району
Избирательные участки
Месторасположение
Границы избирательных участков
1
№ 304
Коммунальное государственное учреждение "Средняя школа № 166" отдела образования по Жанакорганскому району управления образования Кызылординской области", село Екпинди, улица Бакир Алмасбаев 15
село Екпинди сельского округа Екпинди
2
№ 305
Коммунальное государственное казенное предприятие "Сельский клуб Сунаката" аппарата акима сельского округа Сунаката", село Сунаката, улица Сыганак 6
село Сунаката и село Енбек сельского округа Сунаката
3
№ 306
Коммунальное государственное учреждение "Средняя школа № 162" отдела образования по Жанакорганскому району управления образования Кызылординской области", село Кожамберди, улица Мажит Бидиллаулы Шадиков 1А
село Кожамберди сельского округа Кожамберди
4
№ 307
Коммунальное государственное казенное предприятие "Сельский клуб Томенарык" аппарата акима сельского округа Томенарык", село Томенарык, улица Бегайдар Аралбаев 95
село Томенарык: улицы Алия Молдагулова, Марат Нажимов, Абидин Мусабаев, Рысбай Кудайбергенов, Дуйсенбек Пашаев, Бегайдар Аралбаев, Дина Нурпеисова, Бимбет Байымбетов, Мукагали Макатаев, Бимен Еденбаев, Абуталип Алтыбаев, Елтай, Курмангазы Сагырбаев
5
№ 308
Коммунальное государственное учреждение "Средняя школа № 53 имени А.Д. Романова" отдела образования по Жанакорганскому району управления образования Кызылординской области", село Томенарык, улица Шауленбек Дуйсебеков 1
село Томенарык: улицы Абай Кунанбаев, Зайдин Жусипов, Азиз Камалов, Турар Рыскулов, Разия Кулымбетова, Кудабай Наурызбаев, Шауленбек Дуйсебеков, Али Исаев, Маншук Маметова, Іскендір Кұдияров
6
№ 309
Коммунальное государственное казенное предприятие "Сельский клуб Суттикудык" аппарата акима сельского округа Суттикудык", село Суттикудык, улица Садыкбек Сапарбеков 8
село Суттикудык сельского округа Суттикудык
7
№ 310
Коммунальное государственное казенное предприятие "Сельский клуб Жайылма" аппарата акима сельского округа Жайылма", село Жайылма, улица Өтеш Рахышұлы 42
село Жайылма сельского округа Жайылма
8
№ 311
Коммунальное государственное казенное предприятие "Дом культуры поселка Шалкия" аппарата акима поселка Шалкия", село Куттыкожа, улица Мустафа Шокай 6А
поселок Шалкия и село Куттыкожа
9
№ 312
Коммунальное государственное казенное предприятие "Сельский клуб Бирлик" аппарата акима сельского округа Акуйик", село Бирлик, улица Нургали Туршеков 42
село Бирлик сельского округа Акуйик
10
№ 313

"Қызылорда облысының білім басқармасының Жаңақорған ауданы бойынша білім бөлімінің "№ 180 орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі, Қыраш ауылы, Тәуелсіздік көшесі 9
Қыраш ауылдық округінің Қыраш ауылы
11
№ 314
"Қызылорда облысының білім басқармасының Жаңақорған ауданы бойынша білім бөлімінің "№ 161 орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі, Қосүйеңкі ауылы, Бибіш Смағұлова көшесі 11
Қосүйеңкі ауылдық округінің Қосүйеңкі ауылы
12
№ 315
"Қызылорда облысының білім басқармасының Жаңақорған ауданы бойынша білім бөлімінің "№ 221 негізгі орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі, Аққұм ауылы, Сайынбай Базарбаев көшесі 26
Кейден ауылдық округінің Аққұм ауылы
13
№ 316
"Талап ауылдық округі әкімі аппаратының "Бесарық бекеті клубы" коммуналдық мемлекеттік қазыналық кәсіпорны, Бесарық бекеті, Өркендеу көшесі 15
Талап ауылдық округінің Бесарық бекеті
14
№ 317
"Қызылорда облысының білім басқармасының Жаңақорған ауданы бойынша білім бөлімінің "Т. Әбдірашев атындағы № 239 орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі, Кеңес ауылы, Исатай Топышев көшесі 6
Жаманбай батыр ауылдық округінің Кеңес ауылы
15
№ 318
"Қызылорда облысының білім басқармасының Жаңақорған ауданы бойынша білім бөлімінің "№ 254 негізгі орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі, Талап бекеті, Сәрсенбек Мырзатаев көшесі 7
Манап ауылдық округінің Талап бекеті
16
№ 319
"Қызылорда облысының дене шынықтыру және спорт басқармасының "№ 7 Жаңақорған ауданының олимпиадалық резервтің мамандандырылған балалар-жасөспірімдер мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі, Жаңақорған кенті, Әлиасқар Сұлтанов көшесі 2
Жаңақорған кенті: Ипподром-20, Тұрсынқожа Шалапов, Әнуар Әбуталіпов, Александр Романов, Қадыр Тағаев, Сердалы Құрымбеков, Сапабек Мұсылманқұлов, Аметжан Байниязов, Ерман Айтбембетов, Сатыбалды Әлібеков, Нақып Ержанов, Сапарбай Сұлтанмұратов, Ипподром-9, Әлиасқар Сұлтанов, Қылышбай Омаров, Орынбай Бидашев, Файзулла Козбаев, Иван Цой, Ералы Белсенбаев, Әли Еламанов, Әлі Исаев, Иса Мұсаев, Рәш Мырзахметов, Бекмахан Дүйсенбаев, Тасболат Мұзафаров, Нұртаза Мырзахметов, Қаржаубек Жарқымбекұлы, Құлан Алдабергенұлы, Әбіласан Әшірбеков, Шаймерден Бәкірұлы, Құдабай Наурызбаев, Нұрберген Тастаев, Айдархан Ержанов, Төлеген Бердібаев, Пархат Әлжанұлы Орғараев, Үсен Дүйсенов, Шазат Мұсахметов, Жамал Құлымбетов, Қырашбай Жақыпов, Дәумен қажы Шоманұлы, Орман Ильясов, Тасан Әбенов, Тобат Құлымбетов, Зұлпыхар Байзақов, Әбдісұлтан Ержігітов, Ергеш Сабырханов, Желкілдек Батыр Бөлтекұлы, Мырзахан Өскенбаев, Ысқақ Жолдыбайұлы, Мәденбек Абылаев көшелері
17
№ 320
"Манап ауылдық округі әкімі аппаратының "Манап ауылдық клубы" коммуналдық мемлекеттік қазыналық кәсіпорны, Манап ауылы, Жаншора Көпешұлы көшесі 19
Манап ауылдық округінің Манап ауылы
18
№ 321
"Жаманбай батыр ауылдық округі әкімі аппаратының "Бесарық ауылдық клубы" коммуналдық мемлекеттік қазыналық кәсіпорны, Бесарық ауылы, Жүсіп Қыдыров көшесі 4
Жаманбай батыр ауылдық округінің Бесарық ауылы
19
№ 322
"Қаратөбе ауылдық округі әкімі аппаратының "Қаратөбе ауылдық клубы" коммуналдық мемлекеттік қазыналық кәсіпорны, Қаратөбе ауылы, Болдықова Нағима Емішқызы көшесі 17А
Қаратөбе ауылдық округінің Қаратөбе ауылы
20
№ 323
"Кандөз ауылдық округі әкімі аппаратының "Қандөз ауылдық клубы" коммуналдық мемлекеттік қазыналық кәсіпорны, Қандөз ауылы, Жұман Үркімбаев көшесі 25
Қандөз ауылдық округінің Қандөз ауылы
21
№ 324

Коммунальное государственное учреждение "Средняя школа № 180" отдела образования по Жанакорганскому району управления образования Кызылординской области", село Кыраш, улица Тауелсиздик 9
село Кыраш сельского округа Кыраш
11
№ 314
Коммунальное государственное учреждение "Средняя школа № 161" отдела образования по Жанакорганскому району управления образования Кызылординской области", село Косуйенки, улица Бибіш Смағұлова 11
село Косуйенки сельского округа Косуйенки
12
№ 315
Коммунальное государственное учреждение "Основная средняя школа № 221" отдела образования по Жанакорганскому району управления образования Кызылординской области", село Аккум, улица Сайынбай Базарбаев 26
село Аккум сельского округа Кейден
13
№ 316
Коммунальное государственное казенное предприятие "Клуб станции Бесарык" аппарата акима сельского округа Талап", станция Бесарык, улица Оркендеу 15
станция Бесарык сельского округа Талап
14
№ 317
Коммунальное государственное учреждение "Средняя школа № 239 имени Т. Абдрашева" отдела образования по Жанакорганскому району управления образования Кызылординской области", село Кенес, улица Исатай Топышев 6
село Кенес сельского округа Жаманбай батыр
15
№ 318
Коммунальное государственное учреждение "Основная средняя школа № 254" отдела образования по Жанакорганскому району управления образования Кызылординской области", станция Талап, улица Сарсенбек Мырзатаев 7
станция Талап сельского округа Манап
16
№ 319
Коммунальное государственное учреждение "Жанакорганская районная специализированная детско-юношеская школа олимпийского резерва № 7" управления физической культуры и спорта Кызылординской области", поселок Жанакорган, улица Алиаскар Султанов 2
поселок Жанакорган: улицы Ипподром-20, Турсынкожа Шалапов, Әнуар Әбуталипов, Александр Романов, Кадыр Тагаев, Сердалы Курымбеков, Сапабек Мұсылманқұлов, Аметжан Байниязов, Ерман Айтбембетов, Сатыбалды Алибеков, Накып Ержанов, Сапарбай Султанмуратов, Ипподром-9, Алиаскар Султанов, Кылышбай Омаров, Орынбай Бидашев, Файзулла Козбаев, Иван Цой, Ералы Белсенбаев, Әли Еламанов, Әлі Исаев, Иса Мұсаев, Рәш Мырзахметов, Бекмахан Дүйсенбаев, Тасболат Мұзафаров, Нұртаза Мырзахметов, Каржаубек Жаркымбекулы, Кулан Алдабергенулы, Әбіласан Әшірбеков, Шаймерден Бакирулы, Кұдабай Наурызбаев, Нурберген Тастаев, Айдархан Ержанов, Төлеген Бердібаев, Пархат Әлжанұлы Орғараев, Үсен Дүйсенов, Шазат Мұсахметов, Жамал Кұлымбетов, Қырашбай Жақыпов, Даумен кажы Шоманулы, Орман Ільясов, Тасан Әбенов, Тобат Кұлымбетов, Зұлпыхар Байзақов, Әбдісұлтан Ержігітов, Ергеш Сабырханов, Желкілдек Батыр Бөлтекұлы, Мырзахан Өскенбаев, Ысқақ Жолдыбайұлы, Мәденбек Абылаев
17
№ 320
Коммунальное государственное казенное предприятие "Сельский клуб Манап" аппарата акима сельского округа Манап", село Манап, улица Жаншора Копешулы 19
село Манап сельского округа Манап
18
№ 321
Коммунальное государственное казенное предприятие "Сельский клуб Бесарык" аппарата акима сельского округа Жаманбай батыр", село Бесарык, улица Жусип Кыдыров 4
село Бесарык сельского округа Жаманбай батыр
19
№ 322
Коммунальное государственное казенное предприятие "Сельский клуб Каратобе" аппарата акима сельского округа Каратобе", село Каратобе, улица Болдықова Нағима Емішқызы 17А
село Каратобе сельского округа Каратобе
20
№ 323
Коммунальное государственное казенное предприятие "Сельский клуб Кандоз" аппарата акима сельского округа Кандоз", село Кандоз, улица Жуман Уркимбаев 25
село Кандоз сельского округа Кандоз
21
№ 324

"Қызылорда облысының білім басқармасының Жаңақорған ауданы бойынша білім бөлімінің "№ 89 негізгі орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі, Көктөбе ауылы, Тәуелсіздік көшесі 1
Көктөбе ауылдық округінің Көктөбе ауылы
22
№ 325
"Келінтөбе ауылдық округі әкімі аппаратының "Келінтөбе ауылдық клубы" мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорны, Келінтөбе ауылы, Мұхтар Әуезов көшесі 10
Келінтөбе ауылдық округінің Келінтөбе ауылы
23
№ 326
"Аққорған ауылдық округі әкімі аппаратының "Түгіскен ауылдық клубы" мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорны, Түгіскен ауылы, Дінмұхаммед Қонаев көшесі 33
Аққорған ауылдық округінің Түгіскен ауылы
24
№ 327
"Машбек Нәлібаев ауылдық округі әкімі аппаратының "Машбек Нәлібаев ауылдық клубы" коммуналдық мемлекеттік қазыналық кәсіпорны, Ақжол ауылы, Абылайхан даңғылы 8
Машбек Нәлібаев ауылдық округінің Ақжол ауылы
25
№ 328
"Өзгент ауылдық округі әкімі аппаратының "Өзгент ауылдық клубы" коммуналдық мемлекеттік қазыналық кәсіпорны, Өзгент ауылы, Дәумен Қажы Шоманов көшесі 3
Өзгент ауылдық округінің Өзгент ауылы
26
№ 329
"Қожакент ауылдық округі әкімі аппаратының "Қожакент ауылдық клубы" коммуналдық мемлекеттік қазыналық кәсіпорны, Қожакент ауылы, Әлжан Төлегенұлы көшесі 10
Қожакент ауылдық округінің Қожакент ауылы
27
№ 330
"Байкенже ауылдық округі әкімі аппаратының "Байкенже ауылдық клубы" коммуналдық мемлекеттік қазыналық кәсіпорны, Байкенже ауылы, Қалкөз Сіргебайұлы көшесі 5
Байкенже ауылдық округінің Байкенже ауылы
28
№ 331
"Қызылорда облысының білім басқармасының Жаңақорған ауданы бойынша білім бөлімінің "№ 255 негізгі орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі, Билібай ауылы, Әбділла Мүстиярұлы көшесі 1
Байкенже ауылдық округінің Билібай ауылы
29
№ 332
"Жаңарық ауылдық округі әкімі аппаратының "Жаңарық ауылдық клубы" коммуналдық мемлекеттік қазыналық кәсіпорны, Жаңарық ауылы, Жанай Қожантайұлы көшесі 4
Жаңарық ауылдық округінің Жаңарық ауылы
30
№ 333
"Қыркеңсе ауылдық округі әкімі аппаратының "Әбдіғаппар ауылдық клубы" коммуналдық мемлекеттік қазыналық кәсіпорны, Әбдіғаппар ауылы, Төлегетай Сүйінішұлы көшесі 1
Қыркеңсе ауылдық округінің Әбдіғаппар ауылы
31
№ 334
"Қызылорда облысының білім басқармасының Жаңақорған ауданы бойынша білім бөлімінің "М. Қаратаев атындағы № 51 орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі, Жаңақорған кенті, Жеңіс көшесі 1
Жаңақорған кенті: Ахметжан Жанпейісов, Зұлпыхар Мұсаханов, Бексұлтан Байкенжеев, Жеңіс, Бостандық, Достық, Оразбек Қашқынов, Садық (Сыздық) Ахметов, Қалкөз Сейтпенбетов, Анарбек Асанов, Әмір Мәжитов, Шоқан Уәлиханов, Іргебай Сейтенов, Жақат Әбдіреймов, Батырхан Сейтов, Низамеддин Илялетдинов, Исмайыл Сарбасов, Төрехан Біләлов, Мұхамеджан Мұсаев, Сүлеймен Бекенов көшелері
32
№ 335
"Жаңақорған ауданының мәдениет және тілдерді дамыту бөлімінің "Манап Көкенов атындағы аудандық мәдениет үйі" коммуналдық мемлекеттік қазыналық кәсіпорны, Жаңақорған кенті, Манап Көкенов көшесі 4
Жаңақорған кенті: Қорған, Манап Көкенов, Аманкелді Иманов, Сартай Даушеев, Айтмағанбет Нақыпов, Ақмешіт, 25-жол айрығы, Ызғар, Ахмедия Пахырдинов, Мұхтар Нарымбетов, Нәлібай Айдарбеков, Алғашбек Шаухаманов, Мәнсүр Мұсаев, Бегайдар Аралбаев, Орынбай Ахметов көшелері
33
№ 336

Коммунальное государственное учреждение "Основная средняя школа №89" отдела образования по Жанакорганскому району управления образования Кызылординской области", село Коктобе, улица Тауелсиздик 1
село Коктобе сельского округа Коктобе
22
№ 325
Коммунальное государственное казенное предприятие "Сельский клуб Келинтобе" аппарата акима сельского округа Келинтобе", село Келинтобе, улица Мухтар Ауезов 10
село Келинтобе сельского округа Келинтобе
23
№ 326
Коммунальное государственное казенное предприятие "Сельский клуб Тугускен" аппарата акима сельского округа Аккорган", село Тугускен, улица Динмухаммед Конаев 33
село Тугускен сельского округа Аккорган
24
№ 327
Коммунальное государственное казенное предприятие "Сельский клуб Машбек Налибаев" аппарата акима сельского округа Машбек Налибаев", село Акжол, проспект Абылайхан 8
село Акжол сельского округа Машбек Налибаев
25
№ 328
Коммунальное государственное казенное предприятие "Сельский клуб Озгент" аппарата акима сельского округа Озгент", село Озгент, улица Даумен Кажы Шоманов 3
село Озгент сельского округа Озгент
26
№ 329
Коммунальное государственное казенное предприятие "Сельский клуб Кожакент" аппарата акима сельского округа Кожакент", село Кожакент, улица Алжан Толегенулы 10
село Кожакент сельского округа Кожакент
27
№ 330
Коммунальное государственное казенное предприятие "Сельский клуб Байкенже" аппарата акима сельского округа Байкенже", село Байкенже, улица Калкоз Сиргебайулы 5
село Байкенже сельского округа Байкенже
28
№ 331
Коммунальное государственное учреждение "Основная средняя школа № 255" отдела образования по Жанакорганскому району управления образования Кызылординской области", село Билибай, улица Абдилла Мустиярулы 1
село Билибай сельского округа Байкенже
29
№ 332
Коммунальное государственное казенное предприятие "Сельский клуб Жанарык" аппарата акима сельского округа Жанарык", село Жанарык, улица Жанай Кожантайулы 4
село Жанарык сельского округа Жанарык
30
№ 333
Коммунальное государственное казенное предприятие "Сельский клуб Абдигаппар" аппарата акима сельского округа Кыркенсе", село Абдигаппар, улица Толегетай Суинишулы 1
село Абдигаппар сельского округа Кыркенсе
31
№ 334
Коммунальное государственное учреждение "Средняя школа № 51 имени М. Каратаева" отдела образования по Жанакорганскому району управления образования Кызылординской области", поселок Жанакорган, улица Женис 1
поселок Жанакорган: улицы Ахметжан Жанпеисов, Зулпыхар Мусаханов, Бексултан Байкенжеев, Женис, Бостандык, Достык, Оразбек Кашкынов, Садық (Сыздық) Ахметов, Калкоз Сейтпенбетов, Анарбек Асанов, Амир Мажитов, Шокан Уалиханов, Иргебай Сейтенов, Жакат Абдиреймов, Батырхан Сейтов, Низамеддин Илялетдинов, Исмайыл Сарбасов, Төрехан Біләлов, Мұхамеджан Мұсаев, Сүлеймен Бекенов
32
№ 335
Коммунальное государственное казенное предприятие "Районный дом культуры имени Манапа Кокенова" отдела культуры и развития языков Жанакорганского района", поселок Жанакорган, улица Манап Кокенов 4
поселок Жанакорган: улицы Корган, Манап Кокенов, Амангельди Иманов, Сартай Даушеев, Айтмаганбет Накыпов, Акмешит, 25-разъезд, Ызгар, Ахмедия Пахырдинов, Мухтар Нарымбетов, Налибай Айдарбеков, Алгашбек Шаухаманов, Мансур Мусаев, Бегайдар Аралбаев, Орынбай Ахметов
33
№ 336

"Қызылорда облысының білім басқармасының Жаңақорған ауданы бойынша білім бөлімінің "№ 56 орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі, Жаңақорған кенті, Ыбырай Алтынсарин көшесі 47
Жаңақорған кенті: Мамат Түйменұлы, Бидаш Ысқақов, Әлімкөл, Маханбет Дәруіш, Ыбырай Алтынсарин, Ғафур Мұхамеджанов, Қалдарбек Әшіров, Қорғантоғай, Санатория, Тұрсынбек Исмайлов, Исмайыл Ысқақов, Нарзилда Қалилаев, Әбіш Шоқыбаев, Қожахмет Ауанов, Әлім Мұхамеджанов, Мүбарак Абдуллаев, Дүкенбай Досжан көшелері
34
№ 337
"Қызылорда облысының білім басқармасының "Жаңақорған аграрлы-техникалық колледжі" коммуналдық мемлекеттік қазыналық кәсіпорны, Жаңақорған кенті, Құрманғазы Сағырбаев көшесі 81
Жаңақорған кенті: Құрманғазы Сағырбаев, Үрзімат Мәдиев, Байдүйсен Досымұлы, Сүлеймен Қошқаров, Әбдіманап Абылахов, Болашақ, Ордакент, Алдамжар Мұхаммеджанов, Шазында Қарақожаев көшелері
35
№ 338
"Жаңақорған ауданаралық ауруханасы" шаруашылық жүргізу кұқығындағы мемлекеттік қоммуналдық кәсіпорны, Жаңақорған кенті, Бейімбет Майлин көшесі 32А (жабық)
Жаңақорған кенті
36
№339
"Қызылорда облысының білім басқармасының Жаңақорған ауданы бойынша білім бөлімінің "№ 163 орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі, Жаңақорған кенті, Оңғарбай көшесі 67
Жаңақорған кенті: Бейімбет Майлин, Талғат Бигелдинов, Әлия Молдағұлова, Срайыл Іскендірұлы, Мұхамедқали Есболғанов, Есіркеп Қоңқабаев, Сәдірбай Сапарбаев, Арасат Файзуллаұлы, Тілеу Тотаев, Алдан Аюпов, Сүйіндік Молдалиев, Абдолла Алтый Сүлеймен, Оңғарбай, Сейдан Нұрлыбаев көшелері
37
№ 340
"Қызылорда облысының білім басқармасының Жаңақорған ауданы бойынша білім бөлімінің "С. Сапарбеков атындағы № 125 орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі, Жаңақорған кенті, Сығанақ көшесі 1
Жаңақорған кенті: Сұлтанбек Қожанов, Мұсахан Жапаров, Аманбай Шонабаев, Әлшекей Бектібаев, Нұрғали Түршекұлы, Әбдіқадыр Хайникеев, Сейдемет Абдреймов, Үндемес Есенбеков, Күлсін Бакирова, Ерман Байзақов, Сүлеймен Мұстафаев, Әлі Тоқсанбаев, Ахмет Шынтаев, Құдас Жүнісбеков, Алаш Жаппасов, Амантай Сатбеков, Оспан Сәдирсламов, Сайфулла Мырзаев, Тынысбек Ысқақов, Тәліп Әлиев, Заманхан Мырзалиев көшелері
38
№341
"Кейден ауылдық округі әкімі аппаратының "Кейден ауылдық клубы" коммуналдық мемлекеттік қазыналық кәсіпорны, Кейден ауылы, Сырдария көшесі 6
Кейден ауылдық округінің Кейден ауылы
39
№ 342
"Қызылқұм" жауапкершілігі шектеулі серіктестігі, "Хорасан-1" кеніші, Байкенже ауылы (жабық)
Байкенже ауылдық округінің Байкенже ауылы
40
№ 343
"СКЗ-U" жауапкершілігі шектеулі серіктестігі, Кейден ауылы (жабық)
Кейден ауылдық округінің Кейден ауылы
41
№ 367
"Жанақорған кенті әкімі аппаратының "Арман мәдениет үйі" коммуналдық мемлекеттік қазыналық кәсіпорны, Жаңақорған кенті, Сығанақ көшесі 9
Жаңақорған кенті: Абай Құнанбаев, Сығанақ, Хорасан-Ата, Мұхтар Әуезов, Раушан Әбенқожа, Садықбек Сапарбекұлы көшелері
42
№ 368
"Шалқия Цинк ЛТД" Акционерлік қоғамы, Шалқия кенті, Мұстафа Шоқай көшесі 32 (жабық)
Шалқия кенті

Коммунальное государственное учреждение "Средняя школа № 56" отдела образования по Жанакорганскому району управления образования Кызылординской области", поселок Жанакорган, улица Ыбырай Алтынсарин 47
поселок Жанакорган: улицы Мамат Туйменулы, Бидаш Искаков, Алимколь, Маханбет Даруиш, Ыбырай Алтынсарин, Гафур Мухамеджанов, Калдарбек Аширов, Коргантогай, Санатория, Турсынбек Исмайлов, Исмайыл Искаков, Нарзилда Калилаев, Әбіш Шоқыбаев, Қожахмет Ауанов, Әлім Мұхамеджанов, Мүбарак Абдуллаев, Дүкенбай Досжан
34
№ 337
Коммунальное государственное казенное предприятие "Жанакорганский аграрно-технический колледж" управления образования Кызылординской области", поселок Жанакорган, улица Курмангазы Сагырбаев 81
поселок Жанакорган: улицы Курмангазы Сагырбаев, Урзимат Мадиев, Байдуйсен Досымулы, Сулеймен Кошкаров, Абдиманап Абылахов, Болашак, Ордакент, Алдамжар Мухаммеджанов, Шазында Қарақожаев
35
№ 338
Государственное коммунальное предприятие на праве хозяйственного ведения "Жанакорганская межрайонная больница", поселок Жанакорган, улица Беимбет Майлин 32А (закрытый)
поселок Жанакорган
36
№339
Коммунальное государственное учреждение "Средняя школа № 163" отдела образования по Жанакорганскому району управления образования Кызылординской области", поселок Жанакорган, улица Онгарбай 67
поселок Жанакорган: улицы Беимбет Майлин, Талгат Бигельдинов, Алия Молдагулова, Срайыл Искендирулы, Мухамедкали Есболганов, Есиркеп Коңкабаев, Садирбай Сапарбаев, Арасат Файзуллаулы, Тилеу Тотаев, Алдан Аюпов, Суиндик Молдалиев, Абдулла Алтый Сулеймен, Онгарбай, Сейдан Нұрлыбаев
37
№ 340
Коммунальное государственное учреждение "Средняя школа №125 имени С. Сапарбекова" отдела образования по Жанакорганскому району управления образования Кызылординской области", поселок Жанакорган, улица Сыганак 1
поселок Жанакорган: улицы Султанбек Кожанов, Мусахан Жапаров, Аманбай Шонабаев, Алшекей Бектибаев, Нургали Туршекулы, Абдикадыр Хайникеев, Сейдемет Абдреймов, Ундемес Есенбеков, Кулсин Бакирова, Ерман Байзаков, Сулеймен Мустафаев, Али Токсанбаев, Ахмет Шынтаев, Кудас Жунисбеков, Алаш Жаппасов, Амантай Сатбеков, Оспан Сәдирсламов, Сайфулла Мырзаев, Тынысбек Ысқақов, Тәліп Әлиев, Заманхан Мырзалиев
38
№ 341
Коммунальное государственное казенное предприятие "Сельский клуб Кейден" аппарата акима сельского округа Кейден", село Кейден, улица Сырдария 6
село Кейден сельского округа Кейден
39
№ 342
Товарищество с ограниченной ответственностью "Кызылкум", рудник "Хорасан-1" село Байкенже (закрытый)
село Байкенже сельского округа Байкенже
40
№ 343
Товарищество с ограниченной ответственностью "СКЗ-U", село Кейден (закрытый)
село Кейден сельского округа Кейден
41
№ 367
Коммунальное государственное казенное предприятие "Дом культуры Арман" аппарата акима поселка Жанакорган", поселок Жанакорган, улица Сыганак 9
поселок Жанакорган: улицы Абай Кунанбаев, Сыганак, Хорасан-Ата, Мухтар Ауезов, Раушан Абенкожа, Садыкбек Сапарбекулы
42
№ 368
Акционерное общество "Шалкия Цинк ЛТД" поселок Шалкия, улица Мустафа Шокай 32 (закрытый)
поселок Шалкия