Кейден ауылдық округі Кейден ауылының атауы жоқ көшесіне атау беру туралы
Қызылорда облысы Жаңақорған ауданы Кейден ауылдық округі әкімінің 2023 жылғы 24 наурыздағы № 8 шешімі. Қызылорда облысының Әділет департаментінде 2023 жылғы 27 наурызда № 8378-11 болып тіркелді
"Қазақстан Республикасының әкімшілік-аумақтық құрылысы туралы" Қазақстан Республикасы Заңының 14-бабының 4) тармақшасына сәйкес, Кейден ауылы тұрғындарының пікірін ескере отырып және облыстық ономастика комиссиясының 2022 жылғы 18 тамыздағы қорытындысы негізінде, ШЕШТІМ:
1. Кейден ауылдық округі Кейден ауылындағы атауы жоқ көшеге Сейсен Мұхтарұлы атауы берілсін.
2. Осы шешімнің орындалуын бақылауды өзіме қалдырамын.
3. Осы шешім оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Ауылдық округ әкімі С. Кенжебай

О присвоении наименования безымянной улице села Кейден сельского округа Кейден
Решение акима сельского округа Кейден Жанакорганского района Кызылординской области от 24 марта 2023 года № 8. Зарегистрировано Департаментом юстиции Кызылординской области 27 марта 2023 года № 8378-11
В соответствии с подпунктом 4) статьи 14 Закона Республики Казахстан "Об административно-территориальном устройстве Республики Казахстан", с учетом мнения населения села Кейден и на основании заключения областной ономастической комиссии от 18 августа 2022 года РЕШИЛ:
1. Присвоить безымянной улице в селе Кейден сельского округа Кейден наименование Сейсен Мұхтарұлы.
2. Контроль за исполнением настоящего решения оставляю за собой.
3. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким сельского округа С. Кенжебай