Ақтау қалалық мәслихатының кейбір шешімдерінің күші жойылды деп тану туралы
Маңғыстау облысы Ақтау қалалық мәслихатының 2023 жылғы 11 мамырдағы № 2/13 шешімі. Маңғыстау облысы Әділет департаментінде 2023 жылғы 12 мамырда № 4562-12 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының "Құқықтық актілер туралы" Заңының 27 бабына сәйкес, Ақтау қалалық мәслихаты ШЕШТІ:
1. Ақтау қалалық мәслихатының келесі шешімдерінің күші жойылды деп танылсын:
1) 2018 жылғы 3 сәуірдегі № 14/166 "Ақтау қалалық мәслихатының аппараты" мемлекеттік мекемесінің "Б" корпусы мемлекеттік әкімшілік қызметшілерінің қызметін бағалау әдістемесін бекіту туралы" (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 3573 болып тіркелген);
2) 2022 жылғы 25 ақпандағы № 11/95 "Ақтау қалалық мәслихатының аппараты" мемлекеттік мекемесінің "Б" корпусы мемлекеттік әкімшілік қызметшілерінің қызметін бағалау әдістемесін бекіту туралы" Маңғыстау облысы Ақтау қалалық мәслихатының 2018 жылғы 3 сәуірдегі №14/166 шешіміне өзгерістер енгізу туралы".
2. Осы шешім оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Ақтау қалалық мәслихатының төрағасы С. Закенов

О признании утратившими силу некоторых решений Актауского городского маслихата
Решение Актауского городского маслихата Мангистауской области от 11 мая 2023 года № 2/13. Зарегистрировано Департаментом юстиции Мангистауской области 12 мая 2023 года № 4562-12
В соответствии со статьей 27 Закона Республики Казахстан "О правовых актах", Актауский городской маслихат РЕШИЛ:
1. Признать утратившими силу следующие решения Актауского городского маслихата:
1) от 3 апреля 2018 года №14/166 "Об утверждении Методики оценки деятельности административных государственных служащих корпуса "Б" государственного учреждения "Аппарат Актауского городского маслихата" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 3573);
2) от 25 февраля 2022 года № 11/95 "О внесении изменений в решение Актауского городского маслихата Мангистауской области от 3 апреля 2018 года №14/166 "Об утверждении Методики оценки деятельности административных государственных служащих корпуса "Б" государственного учреждения "Аппарат Актауского городского маслихата".
2. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Председатель Актауского городского маслихата С. Закенов