Ақтау қаласы әкімдігінің 2020 жылғы 28 шілдедегі № 1293 "Ақтау қаласында стационарлық емес сауда объектілерін орналастыру орындарын және маршруттарын айқындау және бекіту туралы" қаулысына өзгеріс енгізу туралы
Маңғыстау облысы Ақтау қаласы әкімдігінің 2023 жылғы 8 тамыздағы № 11-07/1349 қаулысы. Маңғыстау облысы Әділет департаментінде 2023 жылғы 9 тамызда № 4591-12 болып тіркелді
Ақтау қаласының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. "Ақтау қаласында стационарлық емес сауда объектілерін орналастыру орындарын және маршруттарын айқындау және бекіту туралы" Ақтау қаласы әкімдігінің 2020 жылғы 28 шілдедегі № 1293 қаулысына (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 4264 болып тіркелген) келесідей өзгеріс енгізілсін:
көрсетілген қаулының кіріспесі жаңа редакцияда жазылсын:
"Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасы Заңының 31-бабының 1-тармағының 4-2) тармақшасына, Қазақстан Республикасы Ұлттық экономика министрінің міндетін атқарушының 2015 жылғы 27 наурыздағы №264 "Ішкі сауда қағидаларын бекіту туралы" бұйрығына сәйкес, (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 11148 болып тіркелген) Ақтау қаласының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:".
2. "Ақтау қалалық кәсіпкерлік және ауыл шаруашылығы бөлімі" мемлекеттік мекемесі осы қаулының "Қазақстан Республикасы Әділет министрлігінің Маңғыстау облысының Әділет департаменті" республикалық мемлекеттік мекемесінде мемлекеттік тіркелуін қамтамасыз етсін.
3. Осы қаулының орындалуын бақылау Ақтау қаласы әкімінің жетекшілік ететін орынбасарына жүктелсін.
4. Осы қаулы оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Ақтау қаласының әкімі Е. Ізбергенов

О внесении изменения в постановление акимата города Актау от 28 июля 2020 года № 1293 "Об определении и утверждении мест и маршрутов размещения нестационарных торговых объектов в городе Актау"
Постановление акимата города Актау Мангистауской области от 8 августа 2023 года № 11-07/1349. Зарегистрировано Департаментом юстиции Мангистауской области 9 августа 2023 года № 4591-12
Акимат города Актау ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Внести в постановление акимата города Актау от 28 июля 2020 года №1293 "Об определении и утверждении мест и маршрутов размещения нестационарных торговых объектов в городе Актау" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под №4264) следующее изменение:
преамбулу указанного постановления изложить в новой редакции:
"В соответствии с подпунктом 4-2) пункта 1 статьи 31 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", приказом исполняющего обязанности Министра национальной экономики Республики Казахстан от 27 марта 2015 года № 264 "Об утверждении Правил внутренней торговли" (зарегистрирован в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 11148), акимат города Актау ПОСТАНОВЛЯЕТ:".
2. Государственному учреждению "Актауский городской отдел предпринимательства и сельского хозяйства" обеспечить государственную регистрацию настоящего постановления в республиканском государственном учреждении "Департамент юстиции Мангистауской области Министерства юстиции Республики Казахстан".
3. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на курирующего заместителя акима города Актау.
4. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким города Актау Е. Ізбергенов