Жаңаөзен қаласы әкімдігінің 2018 жылғы 4 сәуірдегі № 191 "Сайлау кезеңінде сайлаушылармен (таңдаушылармен) кездесу өткізу үшін кандидаттарға шарттық негізінде үй - жайлар беру және үгіттік баспа материалдарын орналастыру үшін орындарды белгілеу туралы" қаулысына өзгерістер енгізу туралы
Маңғыстау облысы Жаңаөзен қаласы әкімдігінің 2023 жылғы 27 қазандағы № 515 қаулысы. Маңғыстау облысы Әділет департаментінде 2023 жылғы 2 қарашада № 4630-12 болып тіркелді
Жаңаөзен қаласының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. "Сайлау кезеңінде сайлаушылармен (таңдаушылармен) кездесу өткізу үшін кандидаттарға шарттық негізінде үй-жайлар беру және үгіттік баспа материалдарын орналастыру үшін орындарды белгілеу туралы" Жаңаөзен қаласы әкімдігінің 2018 жылғы 4 сәуірдегі №191 қаулысына (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде №3579 болып тіркелген) келесідей өзгерістер енгізілсін:
көрсетілген қаулының тақырыбы жаңа редакцияда жазылсын:
"Барлық кандидаттар үшін үгіттік баспа материалдарын орналастыру үшін орындарды белгілеу туралы";
1 тармағы алып тасталсын;
2 тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"2. Осы қаулыға 2 қосымшаға сәйкес барлық кандидаттар үшін үгіттік баспа материалдарын орналастыру үшін орындар белгіленсін.";
қөрсетілген қаулының 1 қосымшасы алып тасталсын;
көрсетілген қаулыға 2 қосымша осы қаулыға қосымшаға сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Осы қаулы оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Жаңаөзен қаласының әкімі А. Косуаков
"КЕЛІСІЛДІ"
Жаңаөзен қалалық сайлау
комиссиясы
Жаңаөзен қаласы әкімдігінің
2023 жылғы 27 қазандағы
№ 515 қаулысына қосымша
Жаңаөзен қаласы әкімдігінің
2018 жылғы 4 сәуірдегі
№191 қаулысына 2 қосымша
Барлық кандидаттар үшін үгіттік баспа материалдарын орналастыру үшін орындар
Елді мекеннің атауы
Үгіттік баспа материалдарын орналастыру үшін орындар
1
Жаңаөзен қаласы
"Өркен" шағын ауданының № 19 үйінің жанындағы ақпараттық стенд.
2
Жаңаөзен қаласы
Сәтпаев көшесіндегі Жаңаөзен қаласы әкімдігінің ғимаратына қарама-қарсы ақпараттық стенд
3
Жаңаөзен қаласы
"Шаңырақ" шағын ауданының № 27 үйіне қарама-қарсы ақпараттық стенд.
4
Жаңаөзен қаласы
"Жалын" шағын ауданындағы №25В ғимараттың жанындағы ақпараттық стенд
5
Жаңаөзен қаласы
"Көктем" шағын ауданының № 22 үйінің жанындағы ақпараттық стенд.
6
Теңге ауылы
"Достық" даңғылындағы ақпараттық стенд.
7
Қызылсай ауылы
"Маңғыстау облысының білім басқармасының Жаңаөзен қаласы бойынша білім бөлімінің "Сүгір Бегендікұлы атындағы № 4 жалпы білім беретін мектеп" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимаратына қарама-қарсы ақпараттық стенд.
8
Рахат ауылы
"Маңғыстау облысының білім басқармасының Жаңаөзен қаласы бойынша білім бөлімінің "№ 18 жалпы білім беретін мектеп" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимаратына қарама-қарсы ақпараттық стенд.
9
Кендірлі ауылы
"Маңғыстау облысының білім басқармасының Жаңаөзен қаласы бойынша білім бөлімінің "№ 23 жалпы білім беретін мектеп" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимаратына қарама қарсы ақпараттық стенд.

О внесении изменений в постановление акимата города Жанаозен от 4 апреля 2018 года № 191 "О предоставлении помещений кандидатам для проведения встреч с избирателями (выборщиками) на договорной основе и определение мест для размещения агитационных печатных материалов в период выборов"
Постановление акимата города Жанаозен Мангистауской области от 27 октября 2023 года № 515. Зарегистрировано Департаментом юстиции Мангистауской области 2 ноября 2023 года № 4630-12
Акимат города Жанаозен ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Внести в постановление акимата города Жанаозен от 4 апреля 2018 года № 191 "О предоставлении помещений кандидатам для проведения встреч с избирателями (выборщиками) на договорной основе и определение мест для размещения агитационных печатных материалов в период выборов" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 3579) следующие изменения:
заголовок указанного постановления изложить в новой редакции:
"Об определении мест для размещения агитационных печатных материалов для всех кандидатов";
пункт 1 исключить;
пункт 2 изложить в новой редакции:
"2. Определить места для размещения агитационных печатных материалов для всех кандидатов согласно приложению 2 к настоящему постановлению.";
приложение 1 указанного постановления исключить;
приложение 2 к указанному постановлению изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему постановлению.
2. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким города Жанаозен А. Косуаков
"СОГЛАСОВАНО"
Жанаозенская городская
избирательная комиссия
Приложение к постановлению
Акимата города Жанаозен
от 27 октября 2023 года № 515
Приложение 2 к постановлению
акимата города Жанаозен
от 4 апреля 2018 года №191
Места для размещения агитационных печатных материалов для всех кандидатов
Наименование населенного пункта
Места для размещения агитационных печатных материалов
1
город Жанаозен
Информационный стенд возле дома № 19 микрорайона "Оркен".
2
город Жанаозен
Информационный стенд напротив здания акимата города Жанаозен по улице Сатпаева.
3
город Жанаозен
Информационный стенд напротив дома № 27 микрорайона "Шанырак".
4
город Жанаозен
Информационный стенд возле здания № 25В в микрорайоне "Жалын".
5
город Жанаозен
Информационный стенд возле дома № 22 микрорайона "Коктем".
6
село Тенге
Информационный стенд по проспекту "Достык".
7
село Кызылсай
Информационный стенд напротив здания коммунального государственного учреждения "Общеобразовательная школа № 4 имени Сугира Бегендикулы" Отдела образования по городу Жанаозен Управления образования Мангистауской области".
8
село Рахат
Информационный стенд напротив здания коммунального государственного учреждения "Общеобразовательная школа № 18" Отдела образования по городу Жанаозен Управления образования Мангистауской области".
9
село Кендерли
Информационный стенд напротив здания коммунального государственного учреждения "Общеобразовательная школа № 23" Отдела образования по городу Жанаозен Управления образования Мангистауской области".