Жаңаөзен қалалық мәслихатының 2023 жылғы 4 мамырдағы № 2/7 "Жаңаөзен қаласы бойынша 2023 жылға арналған шетелдіктер үшін туристік жарнаның мөлшерлемелерін бекіту туралы" шешімінің күші жойылды деп тану туралы
Маңғыстау облысы Жаңаөзен қалалық мәслихатының 2023 жылғы 6 жетоқсандағы № 9/83 шешімі. Маңғыстау облысы Әділет департаментінде 2023 жылғы 11 желтоқсанда № 4644-12 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының "Құқықтық актілер туралы" Заңының 27 бабына сәйкес, Жаңаөзен қалалық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. "Жаңаөзен қаласы бойынша 2023 жылға арналған шетелдіктер үшін туристік жарнаның мөлшерлемелерін бекіту туралы" Жаңаөзен қалалық мәслихатының 2023 жылғы 4 мамырдағы № 2/7 шешімінің (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 4561-12 болып тіркелген) күші жойылды деп танылсын.
2. Осы шешім оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Жаңаөзен қалалық мәслихатының төрағасы Г. Байжанов

О признании утратившим силу решения Жанаозенского городского маслихата от 4 мая 2023 года № 2/7 "Об утверждении ставок туристского взноса для иностранцев на 2023 год по городу Жанаозен"
Решение Жанаозенского городского маслихата Мангистауской области от 6 декабря 2023 года № 9/83. Зарегистрировано Департаментом юстиции Мангистауской области 11 декабря 2023 года № 4644-12
В соответствии со статьей 27 Закона Республики Казахстан "О правовых актах" Жанаозенский городской маслихат РЕШИЛ:
1. Признать утратившим силу решение Жанаозенского городского маслихата от 4 мая 2023 года № 2/7 "Об утверждении ставок туристского взноса для иностранцев на 2023 год по городу Жанаозен" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 4561-12).
2. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Председатель Жанаозенского городского маслихата Г. Байжанов