Бейнеу аудандық мәслихатының 2023 жылғы 25 сәуірдегі № 2/9 "Бейнеу ауданы бойынша 2023 жылға арналған шетелдіктер үшін туристік жарнаның мөлшерлемелерін бекіту туралы" шешімінің күші жойылды деп тану туралы
Маңғыстау облысы Бейнеу аудандық мәслихатының 2023 жылғы 23 қарашадағы № 8/74 шешімі. Маңғыстау облысы Әділет департаментінде 2023 жылғы 29 қарашада № 4640-12 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының "Құқықтық актілер туралы" Заңының 27-бабына, Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2023 жылғы 1 қыркүйектегі №752 "Қазақстан Республикасы Үкіметінің кейбір шешімдерінің күші жойылды деп тану туралы" қаулысына сәйкес, Бейнеу аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. "Бейнеу ауданы бойынша 2023 жылға арналған шетелдіктер үшін туристік жарнаның мөлшерлемелерін бекіту туралы" Бейнеу аудандық мәслихатының 2023 жылғы 25 сәуірдегі №2/9 шешімінің (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде №4552-12 болып тіркелген) күші жойылды деп танылсын.
2. Осы шешім оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Бейнеу аудандық мәслихатының төрағасы А. Бораш

О признании утратившим силу решения Бейнеуского районного маслихата от 25 апреля 2023 года № 2/9 "Об утверждении ставок туристского взноса для иностранцев на 2023 год по Бейнеускому району"
Решение Бейнеуского районного маслихата Мангистауской области от 23 ноября 2023 года № 8/74. Зарегистрировано Департаментом юстиции Мангистауской области 29 ноября 2023 года № 4640-12
В соответствии со статьей 27 Закона Республики Казахстан "О правовых актах", постановлением Правительства Республики Казахстан от 1 сентября 2023 года №752 "О признании утратившими силу некоторых решений Правительства Республики Казахстан", Бейнеуский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Признать утратившим силу решение Бейнеуского районного маслихата от 25 апреля 2023 года №2/9 "Об утверждении ставок туристского взноса для иностранцев на 2023 год по Бейнеускому району" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под №4552-12).
2. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Председатель Бейнеуского районного маслихата А. Бораш