Қарақия аудандық мәслихатының 2023 жылғы 30 наурыздағы № 1/7 "Қарақия ауданы бойынша 2023 жылға арналған шетелдіктер үшін туристік жарнаның мөлшерлемелерін бекіту туралы" шешімінің күші жойылды деп тану туралы
Маңғыстау облысы Қарақия аудандық мәслихатының 2023 жылғы 7 желтоқсандағы № 8/81 шешімі. Маңғыстау облысы Әділет департаментінде 2023 жылғы 12 желтоқсанда № 4649-12 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының "Құқықтық актілер туралы" Заңының 27-бабына сәйкес, Қарақия аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. "Қарақия ауданы бойынша 2023 жылға арналған шетелдіктер үшін туристік жарнаның мөлшерлемелерін бекіту туралы" Қарақия аудандық мәслихатының 2023 жылғы 30 наурыздағы № 1/7 шешімінің (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 4545-12 болып тіркелген) күші жойылды деп танылсын.
2. Осы шешім оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Қарақия аудандық мәслихатының төрағасы Ж. Қалаубай

О признании утратившим силу решения Каракиянского районного маслихата от 30 марта 2023 года № 1/7 "Об утверждении ставок туристского взноса для иностранцев на 2023 год по Каракиянскому району"
Решение Каракиянского районного маслихата Мангистауской области от 7 декабря 2023 года № 8/81. Зарегистрировано Департаментом юстиции Мангистауской области 12 декабря 2023 года № 4649-12
В соответствии со статьей 27 Закона Республики Казахстан "О правовых актах", Каракиянский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Признать утратившим силу решение Каракиянского районного маслихата от 30 марта 2023 года № 1/7 "Об утверждении ставок туристского взноса для иностранцев на 2023 год по Каракиянскому району" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 4545-12).
2. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Председатель Каракиянского районного маслихата Ж. Қалаубай