Мұнайлы ауданы әкімдігінің 2019 жылғы 17 маусымдағы № 108-қ "Аудандық маңызы бар автомобиль жолдарының тізбесін бекіту туралы" қаулысына өзгеріс енгізу туралы
Маңғыстау облысы Мұнайлы ауданы әкімінің 2023 жылғы 14 сәуірдегі № 86-қ қаулысы. Маңғыстау облысы Әділет департаментінде 2023 жылғы 20 сәуірде № 4548-12 болып тіркелді
Мұнайлы ауданының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. "Аудандық маңызы бар автомобиль жолдарының тізбесін бекіту туралы" Мұнайлы ауданы әкімдігінің 2019 жылғы 17 маусымдағы № 108-қ қаулысына (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде №3934 болып тіркелген) келесідей өзгеріс енгізілсін:
көрсетілген қаулының қосымшасында реттік нөмірі 6-жол жаңа редакцияда жазылсын:
"
6
KR-MU-6
Қызылтөбе ауылдық округінің Ынтымақ елді мекенінен Маңғыстау облысының білім басқармасының Мұнайлы ауданы бойынша білім бөлімінің"№2 жалпы білім беретін мектеп" коммуналдық мемлекеттік мекемесіне дейінгі автомобиль жолы
2
".
2. Осы қаулының орындалуын бақылау Мұнайлы ауданы әкімінің жетекшілік ететін орынбасарына жүктелсін.
3. Осы қаулы оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Мұнайлы ауданының әкіміЕ. Кумискалиев

О внесении изменения в постановление акимата Мунайлинского района от 17 июня 2019 года № 108-қ "Об утверждении перечня автомобильных дорог районного значения"
Постановление акима Мунайлинского района Мангистауской области от 14 апреля 2023 года № 86-қ. Зарегистрировано Департаментом юстиции Мангистауской области 20 апреля 2023 года № 4548-12
Акимат Мунайлинского района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Внести в постановление акимата Мунайлинского района от 17 июня 2019 года №108-қ "Об утверждении перечня автомобильных дорог районного значения" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под №3934) следующее изменение:
в приложении к указанному постановлению строку, порядковый номер 6, изложить в новой редакции:
"
6
KR-MU-6
Автомобильная дорога от населенного пункта Ынтымак сельского округа Кызылтобе до коммунального государственного учреждения "Общеобразовательная школа №2" отдела образования по Мунайлинскому району Управления образования Мангистауской области
2
".
2. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на курирующего заместителя акима Мунайлинского района.
3. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким Мунайлинского района Е. Кумискалиев