Қостанай облысы Бейімбет Майлин ауданының кейбір әкімшілік-аумақтық бірліктерін қайта атау туралы
Қостанай облысы әкімдігінің 2023 жылғы 8 маусымдағы № 1 және Қостанай облысы мәслихатының 2023 жылғы 7 маусымдағы № 26 бірлескен қаулысы және шешімі. Қостанай облысының Әділет департаментінде 2023 жылғы 12 маусымда № 10021 болып тіркелді
"Қазақстан Республикасының әкімшілік-аумақтық құрылысы туралы" Қазақстан Республикасы Заңының 11-бабы 4) тармақшасына сәйкес, тиісті аумақ халқының пікірін ескере отырып, Бейімбет Майлин ауданының жергілікті өкілді және атқарушы органдарының ұсынымы бойынша облыстық ономастика комиссиясының 2022 жылғы 12 тамыздағы қорытындысы негізінде Қостанай облысының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ және Қостанай облыстық мәслихаты ШЕШТІ:
1. Қостанай облысы Бейімбет Майлин ауданының Набережный ауылдық округі Қостанай облысы Бейімбет Майлин ауданының Байшуақ ауылдық округі болып қайта аталсын.
2. Қостанай облысы Бейімбет Майлин ауданы Набережный ауылдық округінің Елизаветинка ауылы Қостанай облысы Бейімбет Майлин ауданы Байшуақ ауылдық округінің Байшуақ ауылы болып қайта аталсын.
3. Осы бірлескен қаулы және шешім алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Қостанай облысының әкімі К. Аксакалов
Қостанай облыстық мәслихатының төрағасы С. Ещанов

О переименовании некоторых административно-территориальных единиц района Беимбета Майлина Костанайской области
Совместные постановление акимата Костанайской области от 8 июня 2023 года № 1 и решение маслихата Костанайской области от 7 июня 2023 года № 26. Зарегистрировано в Департаменте юстиции Костанайской области 12 июня 2023 года № 10021
В соответствии с подпунктом 4) статьи 11 Закона Республики Казахстан "Об административно-территориальном устройстве Республики Казахстан", с учетом мнения населения соответствующей территории, на основании заключения областной ономастической комиссии от 12 августа 2022 года, по представлению местных представительного и исполнительного органов района Беимбета Майлина акимат Костанайской области ПОСТАНОВЛЯЕТ и Костанайский областной маслихат РЕШИЛ:
1. Переименовать Набережный сельский округ района Беимбета Майлина Костанайской области в сельский округ Байшуақ района Беимбета Майлина Костанайской области.
2. Переименовать село Елизаветинка Набережного сельского округа района Беимбета Майлина Костанайской области в село Байшуақ сельского округа Байшуақ района Беимбета Майлина Костанайской области.
3. Настоящие совместные постановление и решение вводятся в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким Костанайской области К. Аксакалов
Председатель Костанайского областного маслихата С. Ещанов