Мәслихаттың 2018 жылғы 2 ақпандағы № 229 "Әлеуметтік маңызы бар қатынастардың тізбесін айқындау туралы" шешіміне толықтыру енгізу туралы
Қостанай облысы мәслихатының 2023 жылғы 11 тамыздағы № 37 шешімі. Қостанай облысының Әділет департаментінде 2023 жылғы 31 тамызда № 10051 болып тіркелді
Қостанай облыстық мәслихаты ШЕШТІ:
1. Қостанай облыстық мәслихатының "Әлеуметтік маңызы бар қатынастардың тізбесін айқындау туралы" 2018 жылғы 2 ақпандағы № 229 шешіміне (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 7518 болып тіркелген) мынадай толықтыру енгізілсін:
көрсетілген шешімнің қосымшасында:
Әлеуметтік маңызы бар қатынастардың тізбесі мынадай мазмұндағы реттік нөмірі 45-шы жолмен толықтырылсын:
"
45
Маршрут № 2 "Теміржол вокзалы – Рубин - Родина ауылдық округінің әкімдігі" (қала маңыңдағы (Арқалық қаласы))
".
2. Осы шешім алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Қостанай облыстық мәслихаты төрағасының өкілеттігін уақытша жүзеге асырушы М. Жутаев

О внесении дополнения в решение маслихата от 2 февраля 2018 года № 229 "Об определении перечня социально значимых сообщений"
Решение маслихата Костанайской области от 11 августа 2023 года № 37. Зарегистрировано в Департаменте юстиции Костанайской области 31 августа 2023 года № 10051
Костанайский областной маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Костанайского областного маслихата "Об определении перечня социально значимых сообщений" от 2 февраля 2018 года № 229 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 7518) следующее дополнение:
в приложении к указанному решению:
Перечень социально значимых сообщений дополнить строкой, порядковый номер 45 следующего содержания:
"
45
Маршрут № 2 "Железнодорожный вокзал – Рубин - Акимат Родинского сельского округа" (пригородное (город Аркалык))
".
2. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Временно осуществляющий полномочия председателя Костанайского областного маслихата М. Жутаев