Қостанай облысы әкімдігінің 2023 жылғы 3 сәуірдегі № 138 "2023 жылға арналған пестицидтердің, биоагенттердің (энтомофагтардың) тізбесі мен субсидиялар нормаларын, сондай-ақ пестицидтерді, биоагенттерді (энтомофагтарды) субсидиялауға арналған бюджет қаражатының көлемдерін бекіту туралы" қаулысына өзгеріс енгізу туралы
Қостанай облысы әкімдігінің 2023 жылғы 21 желтоқсандағы № 551 қаулысы. Қостанай облысының Әділет департаментінде 2023 жылғы 22 желтоқсанда № 10116-10 болып тіркелді. Мерзімі өткендіктен қолданыс тоқтатылды
Қостанай облысының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Қостанай облысы әкімдігінің "2023 жылға арналған пестицидтердің, биоагенттердің (энтомофагтардың) тізбесі мен субсидиялар нормаларын, сондай-ақ пестицидтерді, биоагенттерді (энтомофагтарды) субсидиялауға арналған бюджет қаражатының көлемдерін бекіту туралы" 2023 жылғы 3 сәуірдегі № 138 қаулысына (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 9947 болып тіркелген) келесі өзгеріс енгізілсін:
көрсетілген қаулының 2-қосымшасы осы қаулының қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. "Қостанай облысы әкімдігінің ауыл шаруашылығы және жер қатынастары басқармасы" мемлекеттік мекемесі Қазақстан Республикасының заңнамасында белгіленген тәртіпте:
1) осы қаулының аумақтық әділет органында мемлекеттік тіркелуін;
2) осы қаулынының ресми жарияланғанынан кейін оның Қостанай облысы әкімдігінің интернет-ресурсында орналастырылуын қамтамасыз етсін.
3. Осы қаулының орындалуын бақылау Қостанай облысы әкімінің жетекшілік ететін орынбасарына жүктелсін.
4. Осы қаулы оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі және 2023 жылғы 22 қарашадан бастап туындаған қатынастарға қолданылады.
Қостанай облысының әкімі К. Аксакалов
Қостанай облысы әкімдігінің
2023 жылғы 21 желтоқсандағы
№ 551 қаулысына
қосымша
Қостанай облысы әкімдігінің

О внесении изменения в постановление акимата Костанайской области от 3 апреля 2023 года № 138 "Об утверждении перечня и норм субсидий на пестициды, биоагенты (энтомофаги), а также объемов бюджетных средств на субсидирование пестицидов, биоагентов (энтомофагов) на 2023 год"
Постановление акимата Костанайской области от 21 декабря 2023 года № 551. Зарегистрировано в Департаменте юстиции Костанайской области 22 декабря 2023 года № 10116-10. Прекращено действие в связи с истечением срока
Акимат Костанайской области ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Внести в постановление акимата Костанайской области "Об утверждении перечня и норм субсидий на пестициды, биоагенты (энтомофаги), а также объемов бюджетных средств на субсидирование пестицидов, биоагентов (энтомофагов) на 2023 год" от 3 апреля 2023 года № 138 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 9947) следующее изменение:
приложение 2 к указанному постановлению изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему постановлению.
2. Государственному учреждению "Управление сельского хозяйства и земельных отношений акимата Костанайской области" в установленном законодательством Республики Казахстан порядке обеспечить:
1) государственную регистрацию настоящего постановления в территориальном органе юстиции;
2) размещение настоящего постановления на интернет-ресурсе акимата Костанайской области после его официального опубликования.
3. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на курирующего заместителя акима Костанайской области.
4. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования и распространяется на отношения, возникшие с 22 ноября 2023 года.
Аким Костанайской области К. Аксакалов
Приложение
к постановлению акимата
Костанайской области
от 21 декабря 2023 года
№ 551
Приложение 2
к постановлению акимата
Костанайской области