Мәслихаттың 2018 жылғы 2 ақпандағы № 229 "Әлеуметтік маңызы бар қатынастардың тізбесін айқындау туралы" шешіміне толықтырулар енгізу туралы
Қостанай облысы мәслихатының 2023 жылғы 27 желтоқсандағы № 105 шешімі. Қостанай облысының Әділет департаментінде 2024 жылғы 10 қаңтарда № 10129-10 болып тіркелді
Қостанай облыстық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Қостанай облыстық мәслихатының 2018 жылғы 2 ақпандағы № 229 "Әлеуметтік маңызы бар қатынастардың тізбесін айқындау туралы" шешіміне (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 7518 болып тіркелген) мынадай толықтырулар енгізілсін:
көрсетілген шешімнің қосымшасында:
Әлеуметтік маңызы бар қатынастардың тізбесі мынадай мазмұндағы реттік нөмірі 53, 54 жолдармен толықтырылсын:
"
53
"Лисаков қаласы - Октябрь кенті" (қалалық (Лисаков қаласы))
54
"Лисаков қаласы – Сады 1, Сады 2" (қалалық (Лисаков қаласы))
".
2. Осы шешім алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Қостанай облыстық мәслихатының төрағасы С. Ещанов

О внесении дополнений в решение маслихата от 2 февраля 2018 года № 229 "Об определении перечня социально значимых сообщений"
Решение маслихата Костанайской области от 27 декабря 2023 года № 105. Зарегистрировано в Департаменте юстиции Костанайской области 10 января 2024 года № 10129-10
Костанайский областной маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Костанайского областного маслихата "Об определении перечня социально значимых сообщений" от 2 февраля 2018 года № 229 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 7518) следующие дополнения:
в приложении к указанному решению:
Перечень социально значимых сообщений дополнить строками, порядковый номер 53, 54 следующего содержания:
"
53
"Город Лисаковск – поселок Октябрьский" (городское (город Лисаковск))
54
"Город Лисаковск – Сады 1, Сады 2" (городское (город Лисаковск))
".
2. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Председатель Костанайского областного маслихата С. Ещанов