Қостанай қаласының жерлерін аймақтарға бөлу жобасын (схемасын) бекіту туралы
Қостанай облысы Қостанай қаласы мәслихатының 2023 жылғы 30 мамырдағы № 32 шешімі. Қостанай облысының Әділет департаментінде 2023 жылғы 6 маусымда № 10016 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының Жер кодексінің 8-бабына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасы Заңының 6-бабына сәйкес Қостанай қалалық мәслихаты ШЕШТІ:
1. Қостанай қаласының жерлерін аймақтарға бөлу жобасы (схемасы) осы шешімнің қосымшасына сәйкес бекітілсін.
2. Осы шешім алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Қостанай қалалық мәслихатының төрағасы О. Байгабулов
Мәслихаттың
2023 жылғы 30 мамырдағы
№ 32 шешіміне
қосымша
Қостанай қаласының жерлерін аймақтарға бөлу жобасы (схемасы)

Об утверждении проекта (схемы) зонирования земель города Костаная
Решение маслихата города Костаная Костанайской области от 30 мая 2023 года № 32. Зарегистрировано в Департаменте юстиции Костанайской области 6 июня 2023 года № 10016
В соответствии со статьей 8 Земельного Кодекса Республики Казахстан, статьей 6 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" Костанайский городской маслихат РЕШИЛ:
1. Утвердить проект (схему) зонирования земель города Костаная, согласно приложению к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Председатель Костанайского городского маслихата О. Байгабулов
Приложение
к решению маслихата
от 30 мая 2023 года
№ 32
Проект (схема) зонирования земель города Костаная