Рудный қаласы әкімінің 2021 жылғы 11 маусымдағы № 1 "Рудный қаласында сайлау учаскелерін құру туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Қостанай облысы Рудный қаласы әкімінің 2023 жылғы 26 мамырдағы № 2 шешімі. Қостанай облысының Әділет департаментінде 2023 жылғы 29 мамырда № 10013 болып тіркелді
ШЕШТІМ:
1. Рудный қаласы әкімінің 2021 жылғы 11 маусымдағы № 1 "Рудный қаласында сайлау учаскелерін құру туралы" шешіміне (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 23022 болып тіркелген) мынадай өзгерістер енгізілсін:
көрсетілген шешімнің қосымшасында:
1) № 135, 141, 145, 158, 160, 169, 171 сайлау учаскелері келесі редакцияда жазылсын:
"№ 135 сайлау учаскесі
Рудный қаласының шекараларында: Космонавтов даңғылы № 4, 6, 8, 16, 20, 24, 26, 28 үйлері; Горняков көшесі № 43, 45, 49, 51, 53, 53а, 55 үйлері; Ленин көшесі № 97, 101, 103, 105 үйлері; Парк көшесі № 48, 50, 54, 56, 58, 60 үйлері.
Сайлау учаскесі орналасқан жердің мекенжайы: Қостанай облысы, Рудный қаласы, Ленин көшесі, № 99 құрылыс, Қостанай облысы әкімдігі білім басқармасының "Рудный қаласы білім бөлімінің Міржақып Дулатұлы атындағы жалпы білім беретін мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты.".
"№ 141 сайлау учаскесі
Рудный қаласының шекараларында: Ленин көшесі № 187, 187а, 189, 191, 193, 195, 197, 201, 203, 205, 207 үйлері; 50 лет Октября көшесі № 19, 23, 25, 27 үйлері.
Сайлау учаскесі орналасқан жердің мекенжайы: Қостанай облысы, Рудный қаласы, 50 лет Октября көшесі, № 9 құрылыс, Қостанай облысы әкімдігі білім басқармасының "Рудный қаласы білім бөлімінің Ахмет Байтұрсынұлы атындағы жалпы білім беретін мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты.".
"№ 145 сайлау учаскесі
Рудный қаласының шекараларында: Комсомол даңғылы № 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 19, 21, 25, 27, 29, 31, 33, 35, 37, 39 үйлері; П. Корчагин көшесі № 103, 105, 107, 109, 111, 113 үйлері.
Сайлау учаскесі орналасқан жердің мекенжайы: Қостанай облысы, Рудный қаласы, Комсомол даңғылы, № 15 құрылыс, Қостанай облысы әкімдігі білім басқармасының "Рудный қаласы білім бөлімінің Абай атындағы жалпы білім беретін мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты.".
"№ 158 сайлау учаскесі
Қашар кентінің шекараларында: шағын ауданы 1 № 40, 41, 42, 47, 48 үйлері; шағын ауданы 2 № 69а, 69б, 70а, 70б, 71, 72, 73, 74, 87 үйлері.
Сайлау учаскесі орналасқан жердің мекенжайы: Қостанай облысы, Рудный қаласы, Қашар кенті, 2 шағын ауданы, № 73/2 құрылыс, Қостанай облысы әкімдігі білім басқармасының "Рудный қаласы білім бөлімінің Әлихан Бөкейхан атындағы жалпы білім беретін мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты.".
"№ 160 сайлау учаскесі

О внесении изменений в решение акима города Рудного от 11 июня 2021 года № 1 "Об образовании избирательных участков в городе Рудном"
Решение акима города Рудного Костанайской области от 26 мая 2023 года № 2. Зарегистрировано Департаментом юстиции Костанайской области 29 мая 2023 года № 10013
РЕШИЛ:
1. Внести в решение акима города Рудного от 11 июня 2021 года № 1 "Об образовании избирательных участков в городе Рудном" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 23022) следующие изменения:
в приложении к указанному решению:
1) избирательные участки № 135, 141, 145, 158, 160, 169, 171 изложить в следующей редакции:
"Избирательный участок № 135
В границах города Рудного: проспект Космонавтов, дома № 4, 6, 8, 16, 20, 24, 26, 28; улица Горняков, дома № 43, 45, 49, 51, 53, 53а, 55; улица Ленина, дома № 97, 101, 103, 105; улица Парковая, дома № 48, 50, 54, 56, 58, 60.
Адрес места нахождения избирательного участка: Костанайская область, город Рудный, улица Ленина, строение № 99, здание коммунального государственного учреждения "Общеобразовательная школа имени Міржақыпа Дулатұлы отдела образования города Рудного" Управления образования акимата Костанайской области.".
"Избирательный участок № 141
В границах города Рудного: улица Ленина, дома № 187, 187а, 189, 191, 193, 195, 197, 201, 203, 205, 207; улица 50 лет Октября, дома № 19, 23, 25, 27.
Адрес места нахождения избирательного участка: Костанайская область, город Рудный, улица 50 лет Октября, строение № 9, здание коммунального государственного учреждения "Общеобразовательная школа имени Ахмета Байтұрсынұлы отдела образования города Рудного" Управления образования акимата Костанайской области.".
"Избирательный участок № 145
В границах города Рудного: проспект Комсомольский, дома № 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 19, 21, 25, 27, 29, 31, 33, 35, 37, 39; улица П. Корчагина, дома № 103, 105, 107, 109, 111, 113.
Адрес места нахождения избирательного участка: Костанайская область, город Рудный, проспект Комсомольский, строение № 15, здание коммунального государственного учреждения "Общеобразовательная школа имени Абая отдела образования города Рудного" Управления образования акимата Костанайской области.".
"Избирательный участок № 158
В границах поселка Качар: микрорайон 1, дома № 40, 41, 42, 47, 48; микрорайон 2, дома № 69а, 69б, 70а, 70б, 71, 72, 73, 74, 87.
Адрес места нахождения избирательного участка: Костанайская область, город Рудный, поселок Качар, 2 микрорайон, строение № 73/2, здание коммунального государственного учреждения "Общеобразовательная школа имени Әлихана Бөкейхана отдела образования города Рудного" Управления образования акимата Костанайской области.".
"Избирательный участок № 160

Қашар кентінің шекараларында: шағын ауданы 3 № 3, 4, 5, 6, 7, 8, 14, 14а, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 24, 29 үйлері.
Сайлау учаскесі орналасқан жердің мекенжайы: Қостанай облысы, Рудный қаласы, Қашар кенті, 2 шағын ауданы, № 73/2 құрылыс, Қостанай облысы әкімдігі білім басқармасының "Рудный қаласы білім бөлімінің Әлихан Бөкейхан атындағы жалпы білім беретін мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты.".
"№ 169 сайлау учаскесі
Рудный қаласының шекараларында: Батищев-Тарасов көшесі № 1, 2, 3, 3а, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 20а, 21, 23, 25, 27, 29, 31, 33, 35, 37, 39, 41, 43, 45, 47, 49, 51, 53, 55, 57, 59, 61, 63, 65, 67, 69, 71, 73, 75, 77 үйлері; Бейімбет Майлин көшесі № 1, 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 29, 31, 33, 35 үйлері; Дзержинский көшесі № 53, 55, 57, 59, 51, 63, 65, 67, 69, 71, 73, 75 үйлері; Ломоносов көшесі № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 54, 56, 58, 60, 62, 64, 66, 68, 70, 72, 74, 76, 78, 80, 82, 84, 86, 88, 90, 92 үйлері; Л. Чайкина көшесі № 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17, 19, 21, 23, 25, 27, 29, 31, 33, 35, 37, 39, 41, 43, 45, 47, 49, 51, 53, 55 үйлері; Молодая Гвардия көшесі № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 28, 30, 32, 34, 36, 38, 40, 42, 44, 46 үйлері; Пушкин көшесі № 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 35а, 35б, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 43, 45, 47 үйлері; Свердлов көшесі № 16, 18, 20, 20а, 22, 24, 26, 32, 34, 36, 38, 40, 42, 44, 46, 48, 50, 52 үйлері; Строительная көшесі № 69, 78, 80, 82, 84, 86, 88, 90, 92, 94, 96, 98, 100, 104 үйлері; Топорков көшесі № 72, 74, 76, 78, 80, 82, 84, 86, 88, 90, 92, 94, 96, 98, 100, 102, 104, 106, 108, 110, 112, 114, 116, 118, 120, 122, 124, 126, 128, 130 үйлері; Шевченко көшесі № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 48, 50, 52, 54, 56, 58, 60, 62 үйлері; Амангелді тұйық көше № 1, 2, 3, 4, 6, 7, 8, 10, 14, 16, 16а, 18, 20, 22, 24 үйлері; Бажов тұйық көше № 1, 2, 3, 4, 5, 7, 9, 11, 13, 17 үйлері; Белорусский тұйық көше № 2, 3, 4, 6, 8, 8а, 10, 12, 14, 16, 18 үйлері; Восьмой тұйық көше № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 9, 11, 13, 15, 17, 19, 21, 23 үйлері; Девятый тұйық көше № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20 үйлері; Десятый тұйық көше № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19 үйлері; Қазақ тұйық көше № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 25, 27 үйлері; Крылов тұйық көше № 1, 3, 4, 5, 7, 8, 9, 11, 13 үйлері; Окружной тұйық көше № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 34, 36, 38, 40, 42, 44, 46, 48 үйлері; Перов тұйық көше № 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17 үйлері; Ползунов тұйық көше № 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18 үйлері; Репин тұйық көше № 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 16 үйлері; Северный тұйық көше № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 18 үйлері; Седьмой тұйық көше № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 8 үйлері; Сурикова тұйық көше № 1, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14 үйлері; Украинский тұйық көше № 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15 үйлері; Фурманов тұйық көше № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 12 үйлері; Чкалов тұйық көше № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 43, 44, 45, 46, 47, 49, 51, 53 үйлері; Шаумян тұйық көше № 1, 1а, 2, 2а, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 10 үйлері; Шестой тұйық көше № 1, 2, 3, 4, 6, 8, 10, 12, 14 үйлері; Шишкин тұйық көше № 2, 4, 6, 8 үйлері; Э. Тельман тұйық көше № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 16, 18, 20, 22, 24, 26, 28 үйлері.

В границах поселка Качар: микрорайон 3, дома № 3, 4, 5, 6, 7, 8, 14, 14а, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 24, 29.
Адрес места нахождения избирательного участка: Костанайская область, город Рудный, поселок Качар, 2 микрорайон, строение № 73/2, здание коммунального государственного учреждения "Общеобразовательная школа имени Әлихана Бөкейхана отдела образования города Рудного" Управления образования акимата Костанайской области.".
"Избирательный участок № 169
В границах города Рудного: улица Батищева-Тарасова, дома № 1, 2, 3, 3а, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 20а, 21, 23, 25, 27, 29, 31, 33, 35, 37, 39, 41, 43, 45, 47, 49, 51, 53, 55, 57, 59, 61, 63, 65, 67, 69, 71, 73, 75, 77; улица Беимбета Майлина, дома № 1, 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 29, 31, 33, 35; улица Дзержинского, дома № 53, 55, 57, 59, 51, 63, 65, 67, 69, 71, 73, 75; улица Ломоносова, дома № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 54, 56, 58, 60, 62, 64, 66, 68, 70, 72, 74, 76, 78, 80, 82, 84, 86, 88, 90, 92; улица Л. Чайкиной, дома № 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17, 19, 21, 23, 25, 27, 29, 31, 33, 35, 37, 39, 41, 43, 45, 47, 49, 51, 53, 55; улица Молодая Гвардия, дома № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 28, 30, 32, 34, 36, 38, 40, 42, 44, 46; улица Пушкина, дома № 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 35а, 35б, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 43, 45, 47; улица Свердлова, дома № 16, 18, 20, 20а, 22, 24, 26, 32, 34, 36, 38, 40, 42, 44, 46, 48, 50, 52; улица Строительная, дома № 69, 78, 80, 82, 84, 86, 88, 90, 92, 94, 96, 98, 100, 104; улица Топоркова, дома № 72, 74, 76, 78, 80, 82, 84, 86, 88, 90, 92, 94, 96, 98, 100, 102, 104, 106, 108, 110, 112, 114, 116, 118, 120, 122, 124, 126, 128, 130; улица Шевченко, дома № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 48, 50, 52, 54, 56, 58, 60, 62; переулок Амангельды, дома № 1, 2, 3, 4, 6, 7, 8, 10, 14, 16, 16а, 18, 20, 22, 24; переулок Бажова, дома № 1, 2, 3, 4, 5, 7, 9, 11, 13, 17; переулок Белорусский, дома № 2, 3, 4, 6, 8, 8а, 10, 12, 14, 16, 18; переулок Восьмой, дома № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 9, 11, 13, 15, 17, 19, 21, 23; переулок Девятый, дома № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20; переулок Десятый, дома № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19; переулок Казахский, дома № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 25, 27; переулок Крылова, дома № 1, 3, 4, 5, 7, 8, 9, 11, 13; переулок Окружной, дома № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 34, 36, 38, 40, 42, 44, 46, 48; переулок Перова, дома № 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17; переулок Ползунова, дома № 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18; переулок Репина, дома № 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 16; переулок Северный, дома № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 18; переулок Седьмой, дома № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 8; переулок Сурикова, дома № 1, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14; переулок Украинский, дома № 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15; переулок Фурманова, дома № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 12; переулок Чкалова, дома № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 43, 44, 45, 46, 47, 49, 51, 53; переулок Шаумяна, дома № 1, 1а, 2, 2а, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 10; переулок Шестой, дома № 1, 2, 3, 4, 6, 8, 10, 12, 14; переулок Шишкина, дома № 2, 4, 6, 8; переулок Э. Тельмана, дома № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 16, 18, 20, 22, 24, 26, 28.

Сайлау учаскесі орналасқан жердің мекенжайы: Қостанай облысы, Рудный қаласы, 40 лет Октября көшесі, № 5 құрылыс, Қостанай облысы әкімдігі білім басқармасының "Рудный қаласы білім бөлімінің "Балалар көркемөнер мектебі" коммуналдық мемлекеттік қазыналық кәсіпорнының ғимараты.".
"№ 171 сайлау учаскесі
Рудный қаласының шекараларында: Горняков көшесі № 1, 3, 3а, 11, 15 үйлері; Горький көшесі № 16, 18, 20, 22, 24, 26, 30, 34, 36, 38, 42, 44, 46, 48 үйлері; Дзержинский көшесі № 1, 3, 5, 7, 9, 11 үйлері; Пионерская көшесі № 1, 3, 4, 5, 8, 9, 10, 11, 13, 14, 15, 16, 17, 19, 25, 27, 33 үйлері; Строительная көшесі № 13, 18, 20, 22, 24, 26, 28, 30, 32, 34, 36, 42, 50 үйлері; Топорков көшесі № 22, 24, 26, 32 үйлері; 40 лет Октября көшесі № 6, 7, 15, 17, 20, 21, 23, 24, 25, 31, 33, 35, 37, 41, 43, 47, 51 үйлері.
Сайлау учаскесі орналасқан жердің мекенжайы: Қостанай облысы, Рудный қаласы, 40 лет Октября көшесі, № 5 құрылыс, Қостанай облысы әкімдігі білім басқармасының "Рудный қаласы білім бөлімінің "Балалар көркемөнер мектебі" коммуналдық мемлекеттік қазыналық кәсіпорнының ғимараты.".
2) Алынып тасталсын:
"№ 176 сайлау учаскесі
Рудный қаласының шекарасында: Парк көшесі, № 51 үй, Қостанай облысы әкімдігі денсаулық сақтау басқармасының "Қостанай облыстық фтизиопульмонология орталығы" коммуналдық мемлекеттік кәсіпорны, Рудный бөлімшесі.
Сайлау учаскесі орналасқан жердің мекенжайы: Қостанай облысы, Рудный қаласы, Парк көшесі, № 51 үй, Қостанай облысы әкімдігі денсаулық сақтау басқармасының "Қостанай облыстық фтизиопульмонология орталығы" коммуналдық мемлекеттік кәсіпорнының ғимараты, Рудный бөлімшесі.".
2. Осы шешімнің орындалуын бақылау Рудный қаласы әкімі аппарат басшысына жүктелсін.
3. Осы шешім алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Рудный қаласы әкімі В. Ионенко
КЕЛІСІЛДІ
Рудный қалалық аумақтық
сайлау комиссиясы
2023 жылғы "___" _______

Адрес места нахождения избирательного участка: Костанайская область, город Рудный, улица 40 лет Октября, строение № 5, здание государственного коммунального казҰнного предприятия "Детская художественная школа" отдела образования города Рудного" Управления образования акимата Костанайской области.".
"Избирательный участок № 171
В границах города Рудного: улица Горняков, дома № 1, 3, 3а, 11, 15; улица Горького, дома № 16, 18, 20, 22, 24, 26, 30, 34, 36, 38, 42, 44, 46, 48; улица Дзержинского, дома № 1, 3, 5, 7, 9, 11; улица Пионерская, дома № 1, 3, 4, 5, 8, 9, 10, 11, 13, 14, 15, 16, 17, 19, 25, 27, 33; улица Строительная, дома № 13, 18, 20, 22, 24, 26, 28, 30, 32, 34, 36, 42, 50; улица Топоркова, дома № 22, 24, 26, 32; улица 40 лет Октября, дома № 6, 7, 15, 17, 20, 21, 23, 24, 25, 31, 33, 35, 37, 41, 43, 47, 51.
Адрес места нахождения избирательного участка: Костанайская область, город Рудный, улица 40 лет Октября, строение № 5, здание коммунального государственного казенного предприятия "Детская художественная школа" отдела образования города Рудного" Управления образования акимата Костанайской области.".
2) исключить:
"Избирательный участок № 176
В границах города Рудного: улица Парковая, дом № 51, коммунальное государственное предприятие "Костанайский областной центр фтизиопульмонологии" Управления здравоохранения акимата Костанайской области, Рудненское отделение.
Адрес места нахождения избирательного участка: Костанайская область, город Рудный, улица Парковая, дом № 51, здание коммунального государственного предприятия "Костанайский областной центр фтизиопульмонологии" Управления здравоохранения акимата Костанайской области, Рудненское отделение.".
2. Контроль за исполнением настоящего решения возложить на руководителя аппарата акима города Рудного.
3. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня первого официального опубликования.
Аким города Рудного В. Ионенко
СОГЛАСОВАНО
с Рудненской городской
территориальной
избирательной комиссией
"__" ______ 2023 года