Лисаков қаласы әкімдігінің "Мемлекеттік жалға берілетін үйдегі коммуналдық тұрғын үй қорынан тұрғынжайды пайдаланғаны үшін төлемақы мөлшерін белгілеу туралы" 2019 жылғы 21 қарашадағы № 406 қаулысына өзгерістер мен толықтыру енгізу туралы
Қостанай облысы Лисаков қаласы әкімдігінің 2023 жылғы 9 маусымдағы № 133 қаулысы. Қостанай облысының Әділет департаментінде 2023 жылғы 14 маусымда № 10024 болып тіркелді
Лисаков қаласының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Лисаков қаласы әкімдігінің "Мемлекеттік жалға берілетін үйдегі коммуналдық тұрғын үй қорынан тұрғынжайды пайдаланғаны үшін төлемақы мөлшерін белгілеу туралы" 2019 жылғы 21 қарашадағы № 406 (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 8764 болып тіркелген) қаулысына келесі өзгерістер мен толықтыру енгізілсін:
көрсетілген қаулының тақырыбы жаңа редакцияда жазылсын:
"Мемлекеттік тұрғын үй қорынан тұрғынжайды пайдаланғаны үшін төлемақы мөлшерін белгілеу туралы";
көрсетілген қаулының 1-тармағы жаңа редакцияда жазылсын:

О внесении изменений и дополнения в постановление акимата города Лисаковска от 21 ноября 2019 года № 406 "Об установлении размера платы за пользование жилищем из коммунального жилищного фонда в государственном арендном доме"
Постановление акимата города Лисаковска Костанайской области от 9 июня 2023 года № 133. Зарегистрировано Департаментом юстиции Костанайской области 14 июня 2023 года № 10024
Акимат города Лисаковска ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Внести в постановление акимата города Лисаковска "Об установлении размера платы за пользование жилищем из коммунального жилищного фонда в государственном арендном доме" от 21 ноября 2019 года № 406 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 8764) следующие изменения и дополнение:
заголовок указанного постановления изложить в новой редакции:
"Об установлении размера платы за пользование жилищем из государственного жилищного фонда";
пункт 1 указанного постановления изложить в новой редакции:

"1. Осы қаулының қосымшасына сәйкес мемлекеттік тұрғын үй қорынан тұрғынжайды пайдаланғаны үшін төлемақы мөлшері белгіленсін.":
көрсетілген қаулы осы қаулының қосымшасына сәйкес қосымшамен толықтырылсын.
2. "Лисаков қаласы әкімдігінің тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі" мемлекеттік мекемесі Қазақстан Республикасының заңнамасымен белгіленген тәртіпте:
1) осы қаулының аумақтық әділет органында мемлекеттік тіркелуін;

"1. Установить размер платы за пользование жилищем из государственного жилищного фонда, согласно приложению к настоящему постановлению.":
указанное постановление дополнить приложением согласно приложению к настоящему постановлению.
2. Государственному учреждению "Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог акимата города Лисаковска" в установленном законодательством Республики Казахстан порядке обеспечить:
1) государственную регистрацию настоящего постановления в территориальном органе юстиции;

2) осы қаулыны оның ресми жарияланғаннан кейін Лисаков қаласы әкімдігінің интернет-ресурсында орналастырылуын қамтамасыз етсін.
3. Осы қаулының орындалуын бақылау Лисаков қаласы әкімінің жетекшілік ететін орынбасарына жүктелсін.
4. Осы қаулы оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Лисаков қаласының әкімі А. Ибраев
Лисаков қаласының әкімдігі
2023 жылғы 9 маусымдағы
№ 133 қаулысына
қосымша
Мемлекеттік тұрғын үй қорынан тұрғынжайды пайдаланғаны үшін төлемақы мөлшері
Тұрғын үйдің мекен-жайы
1 (бір) шаршы метр үшін айына төлемақы мөлшері, теңге, тиын
1.

2) размещение настоящего постановления на интернет-ресурсе акимата города Лисаковска после его официального опубликования.
3. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на курирующего заместителя акима города Лисаковска.
4. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким города Лисаковска А. Ибраев
Приложение
к постановлению акимата
города Лисаковска
от 9 июня 2023 года
№ 133
Размер платы за пользование жилищем из государственного жилищного фонда
Адрес жилища
Размер платы в месяц за один квадратный метр, тенге, тиын
1.