Лисаков қаласының жерлерін аймақтарға бөлу жобасын (схемасын) бекіту туралы
Қостанай облысы Лисаков қаласы мәслихатының 2023 жылғы 12 шілдедегі № 40 шешімі. Қостанай облысының Әділет департаментінде 2023 жылғы 18 шілдеде № 10042 болып тіркелді
Қазақстан Республикасы Жер кодексінің 8-бабының 2-тармағына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасың Заңының 6-бабына сәйкес Лисаков қалалық мәслихаты ШЕШТІ:
1. Лисаков қаласының жерлерін аймақтарға бөлу жобасы (схемасы) осы шешімнің қосымшасына сәйкес бекітілсін.
2. Осы шешім алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Қалалық мәслихат хатшысының төрайымы К. Мухамадиева
Мәслихаттың
2023 жылғы 12 шілдедегі
№ 40 шешіміне
қосымша
Лисаков қаласының жерлерін аймақтарға бөлу жобасы (схемасы)

Об утверждении проекта (схемы) зонирования земель города Лисаковска
Решение маслихата города Лисаковска Костанайской области от 12 июля 2023 года № 40. Зарегистрировано в Департаменте юстиции Костанайской области 18 июля 2023 года № 10042
В соответствии с пунктом 2 статьи 8 Земельного кодекса Республики Казахстан, статьей 6 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" Лисаковский городской маслихат РЕШИЛ:
1. Утвердить проект (схему) зонирования земель города Лисаковска, согласно приложению к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Председатель городского маслихата К. Мухамадиева
Приложение
к решению маслихата
от 12 июля 2023 года
№ 40
Проект (схема) зонирования земель города Лисаковска