Алтынсарин аудандық мәслихатының аппараты" мемлекеттік мекемесінің "Б" корпусы мемлекеттік әкімшілік қызметшілерінің қызметін бағалау әдістемесін бекіту туралы" шешімінің күші жойылды деп тану туралы
Қостанай облысы Алтынсарин ауданы мәслихатының 2023 жылғы 19 мамырдағы № 21 шешімі. Қостанай облысының Әділет департаментінде 2023 жылғы 25 мамырда № 10012 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының "Құқықтық актілер туралы" 2016 жылғы 6 сәуірдегі Заңының 27 бабына сәйкес, Алтынсарин аудандық мәслихаты ШЕШТІ:
1. "Алтынсарин аудандық мәслихатының аппараты" мемлекеттік мекемесінің "Б" корпусы мемлекеттік әкімшілік қызметшілерінің қызметін бағалау әдістемесін бекіту туралы" Алтынсарин аудандық мәслихатының 2018 жылғы 4 сәуірдегі № 169 (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 7729 номерімен тіркелген) шешімінің күші жойылды деп танылсын.
2. Осы шешім бірінші ресми жарияланған күннен күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Мәслихат төрағасы С. Мусапирова

О признании утратившими решения маслихата "Об утверждении Методики оценки деятельности административных государственных служащих корпуса "Б" государственного учреждения "Аппарат Алтынсаринского районного маслихата"
Решение маслихата Алтынсаринского района Костанайской области от 19 мая 2023 года № 21. Зарегистрировано Департаментом юстиции Костанайской области 25 мая 2023 года № 10012
В соответствии со статьей 27 Закона Республики Казахстан от 6 апреля 2016 года "О правовых актах" Алтынсаринский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Признать утратившими силу решение Алтынсаринского районного маслихата "Об утверждении Методики оценки деятельности административных государственных служащих корпуса "Б" государственного учреждения "Аппарат Алтынсаринского районного маслихата" от 4 апреля 2018 года № 169 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 7729).
2. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Председатель маслихата С. Мусапирова