Қостанай облысы Жітіқара ауданы әкімдігінің 2020 жылғы 19 мамырдағы № 114 "Үгіттік баспа материалдарын орналастыру үшін орын белгілеу туралы" қаулысына өзгеріс енгізу туралы
Қостанай облысы Жітіқара ауданы әкімдігінің 2023 жылғы 15 ақпандағы № 16 қаулысы. Қостанай облысының Әділет департаментінде 2023 жылғы 16 ақпанда № 9933 болып тіркелді
Қостанай облысы Жітіқара ауданының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Қостанай облысы Жітіқара ауданы әкімдігінің "Үгіттік баспа материалдарын орналастыру үшін орын белгілеу туралы" 2020 жылғы 19 мамырдағы № 114 қаулысына (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 9200 болып тіркелген) мынадай өзгеріс енгізілсін:
көрсетілген қаулының қосымшасы осы қаулының қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. "Жітіқара ауданы әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі Қазақстан Республикасының заңнамасында белгіленген тәртіпте:
1) осы қаулының Қазақстан Республикасының аумақтық әділет органында мемлекеттік тіркелуін;
2) осы қаулыны ресми жарияланғаннан кейін оның Жітіқара ауданы әкімдігінің интернет-ресурсында орналастырылуын қамтамасыз етсін.
3. Осы қаулының орындалуын бақылау Жітіқара ауданы әкімі аппаратының басшысына жүктелсін.
4. Осы қаулы алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Жітіқара ауданының әкімі Н. Утегенов
"КЕЛІСІЛДІ"
Жітіқара аудандық
сайлау комиссиясы
Жітіқара
ауданы әкімдігінің
2023 жылғы 15 ақпандағы
№ 16 қаулысына
қосымша
Жітіқара
ауданы әкімдігінің
2020 жылғы 19 мамырдағы
№ 114 қаулысына
қосымша
Жітіқара ауданының барлық кандидаттары үшін үгіттік баспа материалдарын орналастыруға арналған орындар
Елді мекеннің атауы
Үгіттік баспа материалдарын орналастыруға арналған орындар
1
Жітіқара қаласы
11 шағын аудандағы 1 үйдің артындағы аялдаманың оң жағында
6 шағын аудандағы 13 үйдің артындағы аялдамада
6 шағын аудандағы 61 үйдің артындағы аялдаманың оң жағында
5 шағын аудандағы 19 үйдің артындағы аялдаманың оң жағында
7 шағын аудандағы 1 үйдің артындағы аялдаманың оң жағында
4 шағын аудандағы 12 үйдің артындағы аялдаманың оң жағында

О внесении изменения в постановление акимата Житикаринского района Костанайской области от 19 мая 2020 года № 114 "Об определении мест для размещения агитационных печатных материалов"
Постановление акимата Житикаринского района Костанайской области от 15 февраля 2023 года № 16. Зарегистрировано Департаментом юстиции Костанайской области 16 февраля 2023 года № 9933
Акимат Житикаринского района Костанайской области ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Внести в постановление акимата Житикаринского района Костанайской области "Об определении мест для размещения агитационных печатных материалов" от 19 мая 2020 года № 114 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 9200) следующее изменение:
приложение к указанному постановлению изложить в новой редакции, согласно приложению к настоящему постановлению.
2. Государственному учреждению "Аппарат акима Житикаринского района" в установленном законодательством Республики Казахстан порядке обеспечить:
1) государственную регистрацию настоящего постановления в территориальном органе юстиции Республики Казахстан;
2) размещение настоящего постановления на интернет-ресурсе акимата Житикаринского района после его официального опубликования.
3. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на руководителя аппарата акима Житикаринского района.
4. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким Житикаринского района Н. Утегенов
"СОГЛАСОВАНО"
Житикаринская районная
избирательная комиссия
Приложение
к постановлению акимата
Житикаринского района
от 15 февраля 2023 года
№ 16
Приложение
к постановлению акимата
Житикаринского района
от 19 мая 2020 года
№ 114
Места для размещения агитационных печатных материалов для всех кандидатов Житикаринского района
Наименование населенного пункта
Места для размещения агитационных печатных материалов
1
город Житикара
справа от остановки за домом 1 в 11 микрорайоне
на остановке за домом 13 в 6 микрорайоне
справа от остановки за домом 61 в 6 микрорайоне
справа от остановки за домом 19 в 5 микрорайоне
справа от остановки за домом 1 в 7 микрорайоне
справа от остановки за домом 12 в 4 микрорайоне

2 шағын аудандағы 19 үйдің артындағы аялдамада
2 шағын аудандағы 29 құрылыстың алдындағы аялдаманың сол жағында
5 шағын аудандағы 8 үйдің оң жағындағы аялдамада
В.И. Ленин көшесіндегі 27 құрылыстың алдындағы аялдамада
Комсомольская көшесіндегі 29 үйдің оң жағындағы аялдамада
2
Пригородный ауылы
Мира көшесіндегі 20 үйге қарама-қарсы аялдаманың оң жағында
3
Аққарға ауылы
Зайчикова көшесіндегі 1 үйдің алдында
4
Большевик ауылдық округінің Тургенов ауылы
Комсомольская көшесіндегі 15 В үйдің оң жағында
5
Большевик ауылдық округінің Құсақан ауылы
Центральная көшесіндегі 14 А үйдің оң жағында
6
Большевик ауылдық округінің Шевченковка ауылы

на остановке за домом 19 в 2 микрорайоне
слева от остановки передом строением 29 в 2 микрорайоне
на остановке справа дома 8 в 5 микрорайоне
на остановке перед строением 27 по улице В.И. Ленина
на остановке справа дома 29 по улице Комсомольская
2
село Пригородное
справа от остановки напротив дома 20 по улице Мира
3
село Аккарга
перед домом 1 по улице Зайчиковой
4
село Тургеновка Большевистского сельского округа
справа дома 15 В по улице Комсомольская
5
село Кусакан Большевистского сельского округа
справа дома 14 А по улице Центральная
6
село Шевченковка Большевистского сельского округа