Мәслихаттың 2014 жылғы 29 желтоқсандағы № 290 "Жітіқара ауданында тұрғын үй көмегін көрсетудің мөлшері мен тәртібін айқындау туралы" шешіміне өзгеріс енгізу туралы
Қостанай облысы Жітіқара ауданы мәслихатының 2023 жылғы 30 қарашадағы № 83 шешімі. Қостанай облысының Әділет департаментінде 2023 жылғы 4 желтоқсанда № 10105-10 болып тіркелді. Күші жойылды - Қостанай облысы Жітіқара ауданы мәслихатының 2024 жылғы 29 сәуірдегі № 158 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Қостанай облысы Жітіқара ауданы мәслихатының 29.04.2024 № 158 шешімімен (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі).
Жітіқара аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Жітіқара аудандық мәслихатының "Жітіқара ауданында тұрғын үй көмегін көрсетудің мөлшері мен тәртібін айқындау туралы" 2014 жылғы 29 желтоқсандағы № 290 шешіміне (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 5348 болып тіркелген) мынадай өзгеріс енгізілсін:
көрсетілген шешімге 1-қосымшаның 5-тармағы жаңа редакцияда жазылсын:
"5. Әлеуметтік қорғалатын азаматтарға телекоммуникация қызметтерін көрсеткені үшін абоненттік төлемақы тарифтерінің өсуін өтеу "Әлеуметтік қорғалатын азаматтарға телекоммуникация қызметтерін көрсеткені үшін абоненттік төлемақы тарифтерінің өсуін өтеу мөлшерін айқындау және қағидаларын бекіту туралы" Қазақстан Республикасының Цифрлық даму, инновациялар және аэроғарыш өнеркәсібі министрінің 2023 жылғы 28 шілдедегі № 295/НҚ бұйрығына сәйкес жүзеге асырылады.".
2. Осы шешім алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Жітіқара аудандық мәслихатының төрағасы Н. Уразалинов

О внесении изменения в решение маслихата от 29 декабря 2014 года № 290 "Об определении размера и порядка оказания жилищной помощи в Житикаринском районе"
Решение маслихата Житикаринского района Костанайской области от 30 ноября 2023 года № 83. Зарегистрировано в Департаменте юстиции Костанайской области 4 декабря 2023 года № 10105-10. Утратило силу решением маслихата Житикаринского района Костанайской области от 29 апреля 2024 года № 158
Сноска. Утратило силу решением маслихата Житикаринского района Костанайской области от 29.04.2024 № 158 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
Житикаринский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Житикаринского районного маслихата "Об определении размера и порядка оказания жилищной помощи в Житикаринском районе" от 29 декабря 2014 года № 290 (зарегистрировано в реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 5348) следующее изменение:
пункт 5 приложения 1 к указанному решению изложить в новой редакции:
"5. Выплата компенсации повышения тарифов абонентской платы за оказание услуг телекоммуникации социально-защищаемым гражданам осуществляется в соответствии с Приказом Министра цифрового развития, инноваций и аэрокосмической промышленности Республики Казахстан от 28 июля 2023 года № 295/НҚ "Об определении размера и утверждении Правил компенсации повышения тарифов абонентской платы за оказание услуг телекоммуникаций социально защищаемым гражданам".".
2. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Председатель Житикаринского районного маслихата Н. Уразалинов