Қарабалық ауданы әкімдігінің қаулысының күшін жою туралы
Қостанай облысы Қарабалық ауданы әкімдігінің 2023 жылғы 30 наурыздағы № 48 қаулысы. Қостанай облысының Әділет департаментінде 2023 жылғы 4 сәуірде № 9946 болып тіркелді
Қазақстан Республикасы "Құқықтық актілер туралы" Заңының 27-бабына сәйкес Қарабалық ауданының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. "Жолаушыларды әлеуметтік мәні бар тұрақты тасымалдау тарифін белгілеу туралы" Қарабалық ауданы әкімдігінің 2018 жылғы 19 маусымдағы № 166 қаулысының (Нормативтік құқыктық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 7960 болып тіркелген) күші жойылды деп танылсын.
2. Осы қаулы алғашқы рет ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Қарабалық ауданының әкімі Р. Халыков

О признании утратившим силу постановления акимата Карабалыкского района
Постановление акимата Карабалыкского района Костанайской области от 30 марта 2023 года № 48. Зарегистрировано Департаментом юстиции Костанайской области 4 апреля 2023 года № 9946
В соответствии со статьей 27 Закона Республики Казахстан "О правовых актах" акимат Карабалыкского района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Признать утратившим силу постановление акимата Карабалыкского района от 19 июня 2018 года № 166 "Об установлении тарифов на регулярные социально значимые перевозки" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 7960).
2. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким Карабалыкского района Р. Халыков