Мәслихаттың 2020 жылғы 28 тамыздағы № 531 "Әлеуметтік көмек көрсетудің, оның мөлшерлерін белгілеудің және мұқтаж азаматтардың жекелеген санаттарының тізбесін айқындаудың қағидаларын бекіту туралы" шешіміне өзгеріс енгізу туралы"
Қостанай облысы Қарабалық ауданы мәслихатының 2023 жылғы 19 маусымдағы № 26 шешімі. Қостанай облысының Әділет департаментінде 2023 жылғы 1 шілдеде № 10036 болып тіркелді. Күші жойылды - Қостанай облысы Қарабалық ауданы мәслихатының 2023 жылғы 29 қарашадағы № 64 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Қостанай облысы Қарабалық ауданы мәслихатының 29.11.2023 № 64 шешімімен (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі).
Қарабалық аудандық мәслихаты ШЕШТІ:
1. Мәслихаттың "Әлеуметтік көмек көрсетудің, оның мөлшерлерін белгілеудің және мұқтаж азаматтардың жекелеген санаттарының тізбесін айқындаудың қағидаларын бекіту туралы" 2020 жылғы 28 тамыздағы № 531 (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 9424 болып тіркелген) шешіміне мынадай өзгеріс енгізілсін:
көрсетілген шешіммен бекітілген Әлеуметтік көмек көрсетудің, оның мөлшерлерін белгілеудің және мұқтаж азаматтардың жекелеген санаттарының тізбесін айқындаудың қағидаларында:
7-тармақтың 7) тармақшасы жаңа редакцияда жазылсын:
"Ұлы Отан соғысының ардагерлеріне, Жеңіс күніне, табыстарын есепке алмай, 1500000 (бір миллион бес жүз мың) теңге мөлшерінде;".
2. Осы шешім алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Қарабалық аудандық мәслихатының төрайымы Г. Балбаева

О внесении изменения в решение маслихата от 28 августа 2020 года № 531 "Об утверждении Правил оказания социальной помощи, установления размеров и определения перечня отдельных категорий нуждающихся граждан"
Решение маслихата Карабалыкского района Костанайской области от 19 июня 2023 года № 26. Зарегистрировано в Департаменте юстиции Костанайской области 1 июля 2023 года № 10036. Утратило силу решением маслихата Карабалыкского района Костанайской области от 29 ноября 2023 года № 64
Сноска. Утратило силу решением маслихата Карабалыкского района Костанайской области от 29.11.2023 № 64 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
Карабалыкский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение маслихата "Об утверждении Правил оказания социальной помощи, установления размеров и определения перечня отдельных категорий нуждающихся граждан" от 28 августа 2020 года № 531 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 9424) следующее изменение:
в Правилах оказания социальной помощи, установления размеров и определения перечня отдельных категорий нуждающихся граждан, утвержденных указанным решением:
подпункт 7) пункта 7 изложить в новой редакции:
"ветеранам Великой Отечественной войны, ко Дню Победы, без учета доходов, в размере 1500000 (один миллион пятьсот тысяч) тенге;".
2. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Председатель Карабалыкского районного маслихата Г. Балбаева