Қарабалық кентінің және Қарабалық ауданының елді мекендерінің жерді аймақтарға бөлу жобаларын (схемаларын), бағалау аймақтарының шекараларын және жер учаскелері үшін төлемақының базалық ставкаларына түзету коэффициенттерін бекіту туралы
Қостанай облысы Қарабалық ауданы мәслихатының 2023 жылғы 29 қарашадағы № 63 шешімі. Қостанай облысының Әділет департаментінде 2023 жылғы 4 желтоқсанда № 10104-10 болып тіркелді
Қазақстан Республикасы Жер кодексінің 8, 11 - баптарына сәйкес Қарабалық аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Осы шешімнің 1, 2 - қосымшаларына сәйкес Қарабалық кентінің және Қарабалық ауданының елді мекендерінің жерлерін аймақтарға бөлу жобасы (схемалары) бекітілсін.
2. Осы шешімнің 3, 4 - қосымшаларына сәйкес Қарабалық кентінің және Қарабалық ауданының елді мекендерінің жер учаскелері үшін төлемақының базалық ставкаларына бағалау аймақтарының шекаралары мен түзету коэффициенттері бекітілсін.
3. Осы шешім алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Қарабалық аудандық мәслихатының төрайымы Г. Балбаева
Мәслихаттың
2023 жылғы 29 қарашадағы
№ 63 шешіміне
1-қосымша
Мәслихаттың
2023 жылғы 29 қарашадағы
№ 63 шешіміне
2-қосымша
Мәслихаттың
2023 жылғы 29 қарашадағы
№ 63 шешіміне
3-қосымша
Қарабалық кентінің бағалау аймақтарының шекаралары және жер учаскелері төлемақының базалық ставкаларына түзету коэффициенттері
Аймақ нөмірі
Бағалау аймағының шекаралары
Түзету коэффициенттері
1
I
001 тоқсан (1 бөлім) көшелер:
Гоголя, Горького, Казахстанская, Матросова, Энергетиков, Капана Бадырова, Спортивная, Строительная, Титова, Тихая, Урожайная, Фабричная, Цветочная, Целинная, Чехова, Южная, Студгородок, Новый тұйық көшесі, Строителей шағын ауданы, Дружбы тұйық көшесі.
002 тоқсан (1,3 бөлім) көшелер:
Ленина, Пришоссейная, Разъезд, Матросова, Производственная, Черемушки шағын ауданы, Северный шағын ауданы.
003 тоқсан (1 бөлім) көшелер:
Больничная, Январьская, Серке Кожамкулова, Киевская, Лермонтова, Мира, Молодежная, Комсомольская, Нечипуренко, Павлова, Первомайская, Пионерская, Пушкина, Рабочая, Садовая, Сералина, Терешковой, Ивана Щеголихина, Ленина, Пассажирская, Заводская, Автомобилистов шағын ауданы, Проезжий тұйық көшесі, Заводской тұйық көшесі, Молодежный бульвары.
004 тоқсан (1 бөлім) көшелер:
Абая, Амангельды, Восточная, Гагарина, Герцена, Дорожная, Заводская, Космонавтов, Логовая, Набережная, Новоселов, Пролетарская, Речная, Советская, Совхозная, Степная, Шевченко, Кирова, Восточный шағын ауданы, 8 Марта тұйық көшесі, Аульский тұйық көшесі, Родниковый тұйық көшесі, Транспортный тұйық көшесі, Школьный тұйық көшесі,
1,7
2
II

Об утверждении проектов (схем) зонирования земель, границ оценочных зон и поправочных коэффициентов к базовым ставкам платы за земельные участки поселка Карабалык и населенных пунктов Карабалыкского района
Решение маслихата Карабалыкского района Костанайской области от 29 ноября 2023 года № 63. Зарегистрировано в Департаменте юстиции Костанайской области 4 декабря 2023 года № 10104-10
В соответствии со статьями 8, 11 Земельного кодекса Республики Казахстан Карабалыкский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Утвердить проект (схем) зонирования земель поселка Карабалык и населенных пунктов Карабалыкского района, согласно приложениям 1, 2 к настоящему решению.
2. Утвердить границы оценочных зон и поправочные коэффициенты к базовым ставкам платы за земельные участки поселка Карабалык и населенных пунктов Карабалыкского района, согласно приложениям 3, 4 к настоящему решению.
3. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Председатель Карабалыкского районного маслихата Г. Балбаева
Приложение 1
к решению маслихата
от 29 ноября 2023 года
№ 63
Приложение 2
к решению маслихата
от 29 ноября 2023 года
№ 63
Приложение 3
к решению маслихата
от 29 ноября 2023 года
№ 63
Границы оценочных зон и поправочных коэффициентов к базовым ставкам платы за земельные участки поселка Карабалык
Номер зоны
Границы оценочных зон
Поправочные коэффициенты
1
I
Квартал 001 (часть 1) улицы:
Гоголя, Горького, Казахстанская, Матросова, Энергетиков, Капана Бадырова, Спортивная, Строительная, Титова, Тихая, Урожайная, Фабричная, Цветочная, Целинная, Чехова, Южная, Студгородок, переулок Новый, микрорайон Строителей, переулок Дружбы.
Квартал 002 (часть 1,3) улицы:
Ленина, Пришоссейная, Разъезд, Матросова, Производственная, микрорайон Черемушки, микрорайон Северный.
Квартал 003 (часть 1) улицы:
Больничная, Январьская, Серке Кожамкулова, Киевская, Лермонтова, Мира, Молодежная, Комсомольская, Нечипуренко, Павлова, Первомайская, Пионерская, Пушкина, Рабочая, Садовая, Сералина, Терешковой, Ивана Щеголихина, Ленина, Пассажирская, Заводская, микрорайон Автомобилистов, переулок Проезжий, переулок Заводской, бульвар Молодежный.
Квартал 004 (часть 1) улицы:
Абая, Амангельды, Восточная, Гагарина, Герцена, Дорожная, Заводская, Космонавтов, Логовая, Набережная, Новоселов, Пролетарская, Речная, Советская, Совхозная, Степная, Шевченко, Кирова, микрорайон Восточный, переулок 8 Марта, переулок Аульский, переулок Родниковый, переулок Транспортный, переулок Школьный.
1,7
2
II

Производственная көшесі, Пришоссейная көшесі, 001 тоқсанның шығыс бөлігі, 002 тоқсанның бөлігі, 004 тоқсанның батыс бөлігі
1,4
3
III
003 тоқсанның оңтүстік бөлігі
1,3
Мәслихаттың
2023 жылғы 29 қарашадағы
№ 63 шешіміне
4-қосымша
Қостанай облысы Қарабалық ауданының елді мекендерінің бағалау аймақтарының шекаралары және жер учаскелері үшін төлемақының базалық ставкаларына түзету коэффициенттері
Аймақ нөмірі
Бағалау аймағының шекаралары
Түзету коэффициенттері
1
I
Белоглин ауылы (017)
Научное ауылы (016)
Святослав ауылы (017)
Ворошилов ауылы (020)
Гурьянов ауылы (020)
Сарыкөл ауылы (021)
Тоғызақ ауылы (019)
Рыбкино ауылы (037)
1,8
2
II
Верен ауылы (020)
Ельшан ауылы (021)
Котлован ауылы (021)
Смирнов ауылы (036)
Станционный ауылы (013)
Бөрлі ауылы (033)
Надеждин ауылы (021)
1,6
3
III
Боскөл ауылы (026-027)
Славен ауылы (041)
Михайлов ауылы (023)
Лесное ауылы (024)
Терентьев ауылы (024)
Новотроицк ауылы (011)
Приуральское ауылы (014)
Бөрлі ауылы (034)
Станционный ауылы (014)
Смирнов ауылы (037)
1,4
4
IV
Светлое ауылы (024)
Лесной ауылы (043)
Фадеев ауылы (014)
Шадыксаев ауылы (014)
Целинный ауылы (021)
Тастыөзек ауылы (034)
Қособа ауылы (039)
Жанаауыл ауылы (009)
Подгородка ауылы (011)
Батманов ауылы (037)
Приречный ауылы (030)
Первомай ауылы (031)
Победа ауылы (008)
1,2
5
V
Саманы ауылы (028)
Талапкер ауылы (028)
Карачакөл ауылы (039)
Октябрь ауылы (041)
Аққұдық ауылы (011)
Қарақопа ауылы (031)
Өрнек ауылы (031)
Лесной ауылы (043)
Победа ауылы (009)
Мағнай ауылы (011)
Кособа ауылы (039)
Славен ауылы (041)
Новотроицк ауылы (011)
Өрнек ауылы (031)
1,0

улица Производственная, улица Пришоссейная, восточная часть квартала 001, часть квартал 002, западная часть квартала 004
1,4
3
III
Южная часть квартала 003
1,3
Приложение 4
к решению маслихата
от 29 ноября 2023 года
№ 63
Границы оценочных зон и поправочные коэффициенты к базовым ставкам платы за земельные участки населенных пунктов Карабалыкского района Костанайской области
Номер зоны
Границы оценочных зон
Поправочные коэффициенты
1
I
село Белоглинка (017)
село Научное (016)
село Святославка (017)
село Ворошиловка (020)
село Гурьяновское (020)
село Сарыколь (021)
село Тогузак (019)
село Рыбкино (037)
1,8
2
II
село Веренка (020)
село Ельшанское (021)
село Котлованное (021)
село Смирновка (036)
село Станционное (013)
село Бурли (033)
село Надеждинка (021)
1,6
3
III
село Босколь (026-027)
село Славенка (041)
село Михайловка (023)
село Лесное (024)
село Терентьевка (024)
село Новотроицкое (011)
село Приуральское (014)
село Бурли (034)
село Станционное (014)
село Смирновка (037)
1,4
4
IV
село Светлое (024)
село Лесное (043)
село Фадеевка (014)
село Шадыксаевка (014)
село Целинное (021)
село Тастыозек (034)
село Тастыозек (034)
село Кособа (039)
село Жанааул (009)
село Подгородка (011)
село Батмановка (037)
село Приречное (030)
село Первомайское (031)
село Победа (008)
1,2
5
V
село Саманы (028)
село Талапкер (028)
село Карачаколь (039)
село Октябрьское (041)
село Аккудук (011)
село Каракопа (031)
село Урнек (031)
село Лесное (043)
село Победа (009)
село Магнай (011)
село Кособа (039)
село Славенка (041)
село Новотроицк (011)
село Урнек (031)
1,0