Қарасу ауылы және Қарасу ауданы елді мекендерінің жерлерін аймақтарға бөлу жобасын (схемасын), бағалау аймақтарының шекараларын және жер учаскелері үшін төлемақының базалық ставкаларына түзету коэффициенттерін бекіту туралы
Қостанай облеси Қарасу ауданы мәслихатының 2023 жылғы 29 қарашадағы № 92 шешімі. Қостанай облысының Әділет департаментінде 2023 жылғы 22 желтоқсанда № 10117-10 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының Жер кодексінің 8, 11-бабтарына сәйкес, Қарасу аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Қарасу ауылы және Қарасу ауданы елді мекендерінің жерлерін аймақтарға бөлу жобасы (схемасы) осы шешімнің 1, 2-қосымшаларына сәйкес бекітілсін.
2. Қарасу ауылы және Қарасу ауданы елді мекендерінің бағалау аймақтарының шекаралары және жер учаскелері үшін төлемақының базалық ставкаларына түзету коэффициенттері осы шешімнің 3, 4-қосымшаларына сәйкес бекітілсін.
3. Осы шешім оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Қарасу аудандық мәслихатының төрағасы С. Кажиев
Қарасу
аудандық мәслихатының
2023 жылғы 29 қарашадағы
№ 92 шешіміне
1-қосымша
Қарасу ауылының жерлерін аймақтарға бөлу жобасы (схемасы)
Қарасу
аудандық мәслихатының
2023 жылғы 29 қарашадағы
№ 92 шешіміне
2-қосымша
Қарасу ауданы елді мекендерінің жерлерін аймақтарға бөлу жобасы (схемасы)
Қарасу
аудандық мәслихатының
2023 жылғы 29 қарашадағы
№ 92 шешіміне
3-қосымша
Қарасу ауылының бағалау аймақтарының шекаралары және жер учаскелері үшін төлемақының базалық ставкаларына түзету коэффициенттері
Аймақ нөмірі
Бағалау аймағының шекаралары
Түзету коэффиценттері
1
1
ауылдың солтүстік бөлігі Рабочая, Привокзальная, Мирная, Строительная, Дорожников, Химиков, В – Комсомольская, Восточная, В – Советская, Калинина, В – Набережная көшелері (001),
ауылдың оңтүстік бөлігі Автомобилистов, Анищенко, Базарная, Комсомольская, Пролетарская, Исакова А, Рамазанова, Сандыбекова, Больничная, Набережная көшелері, Школьный, Детский, Майский, Торговый тұйық көшелері (002)
1,8
2
2
ауылдың солтүстік бөлігі (001),
ауылдың оңтүстік бөлігі (002)
1,0
Қарасу
аудандық мәслихатының
2023 жылғы 29 қарашадағы
№ 92 шешіміне
4-қосымша
Қарасу ауданы елді мекендерінің бағалау аймақтарының шекаралары және жер учаскелері үшін төлемақының базалық ставкаларына түзету коэффициенттері
Аймақ нөмірі
Бағалау аймағының шекаралары
Түзету коэффиценттері
1
1

Об утверждении проекта (схемы) зонирования земель, границ оценочных зон и поправочных коэффициентов к базовым ставкам платы за земельные участки села Карасу и населенных пунктов Карасуского района
Решение маслихата Карасуского района Костанайской области от 29 ноября 2023 года № 92. Зарегистрировано в Департаменте юстиции Костанайской области 22 декабря 2023 года № 10117-10
В соответствии со статьями 8, 11 Земельного кодекса Республики Казахстан, Карасуский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Утвердить проект (схему) зонирования земель села Карасу и населенных пунктов Карасуского района, согласно приложениям 1, 2 к настоящему решению.
2. Утвердить границы оценочных зон и поправочные коэффициенты к базовым ставкам платы за земельные участки села Карасу и населенных пунктов Карасуского района, согласно приложениям 3, 4 к настоящему решению.
3. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Председатель Карасуского районного маслихата С. Кажиев
Приложение 1
к решению Карасуского
районного маслихата
от 29 ноября 2023 года
№ 92
Проект (схема) зонирования земель села Карасу
Приложение 2
к решению Карасуского
районного маслихата
от 29 ноября 2023 года
№ 92
Проект (схема) зонирования земель населенных пунктов Карасуского района
Приложение 3
к решению Карасуского
районного маслихата
от 29 ноября 2023 года
№ 92
Границы оценочных зон и поправочные коэффициенты к базовым ставкам платы за земельные участки села Карасу
Номер зоны
Границы оценочных зон
Поправочные коэффициенты
1
1
северная часть села улицы Рабочая, Привокзальная, Мирная, Строительная, Дорожников, Химиков, В – Комсомольская, Восточная, В – Советская, Калинина, В – Набережная (001);
южная часть села улицы Автомобилистов, Анищенко, Базарная, Комсомольская, Пролетарская, Исакова А, Рамазанова, Сандыбекова, Больничная, Набережная, переулки Школьный, Детский, Майский, Торговый (002)
1,8
2
2
северная часть села (001),
южная часть села (002)
1,0
Приложение 4
к решению Карасуского
районного маслихата
от 29 ноября 2023 года
№ 92
Границы оценочных зон и поправочные коэффициенты к базовым ставкам платы за земельные участки населенных пунктов Карасуского района
Номер зоны
Границы оценочных зон
Поправочные коэффициенты
1
1