Меңдіқара ауданы Боровское ауылындағы көше атын өзгерту туралы
Қостанай облысы Меңдіқара ауданы Боровское ауылы әкімінің 2023 жылғы 13 сәуірдегі № 4 шешімі. Қостанай облысының Әділет департаментінде 2023 жылғы 17 сәуірде № 9963 болып тіркелді
"Қазақстан Республикасының әкімшілік-аумақтық құрылысы туралы" Қазақстан Республикасы Заңының 14-бабының 4) тармақшасына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасы Заңының 35-бабының 2-тармағына сәйкес, Боровское ауылы тұрғындарының пікірін ескере отырып және Қостанай облысы әкімдігі жанындағы облыстық ономастика комиссиясының 2022 жылғы 30 желтоқсандағы қорытындысына сәйкес Боровское ауылының әкімі ШЕШТІ:
1. Боровское ауылындағы Тубсанаторий көшесі Мұхамеджан Қарабаев көшесі болып өзгертілсін.
2. Осы шешімнің орындалуын бақылау өзіме қалдырамын.
3. Осы шешім алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Ж. Турагулов

О переименовании улицы в селе Боровское Мендыкаринского района
Решение акима села Боровское Мендыкаринского района Костанайской области от 13 апреля 2023 года № 4. Зарегистрировано Департаментом юстиции Костанайской области 17 апреля 2023 года № 9963
В соответствии с подпунктом 4) статьи 14 Закона Республики Казахстан "Об административно-территориальном устройстве Республики Казахстан", пунктом 2 статьи 35 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", с учетом мнения жителей села Боровское и на основании заключения областной ономастической комиссии при акимате Костанайской области от 30 декабря 2022 года, аким села Боровское РЕШИЛ:
1. Переименовать улицу Тубсанаторий в селе Боровское, на улицу Мұхамеджана Қарабаева.
2. Контроль за исполнением настоящего решения оставляю за собой.
3. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Ж. Турагулов