Мәслихаттың 2018 жылғы 16 наурыздағы № 186 "Меңдіқара аудандық мәслихатының аппараты" мемлекеттік мекемесінің "Б" корпусы мемлекеттік әкімшілік қызметшілерінің қызметін бағалау әдістемесін бекіту туралы" шешімінің күші жойылды деп тану туралы
Қостанай облысы Меңдіқара ауданы мәслихатының 2023 жылғы 4 мамырдағы № 37 шешімі. Қостанай облысының Әділет департаментінде 2023 жылғы 15 мамырда № 10004 болып тіркелді
"Құқықтық актілер туралы" Қазақстан Республикасы Заңының 27 - бабына сәйкес Меңдіқара аудандық мәслихаты ШЕШТІ:
1. "Меңдіқара аудандық мәслихатының аппараты" мемлекеттік мекемесінің "Б" корпусы мемлекеттік әкімшілік қызметшілерінің қызметін бағалау әдістемесін бекіту туралы" мәслихаттың 2018 жылғы 16 наурыздағы № 186 (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 7666 болып тіркелген) шешімінің күші жойылды деп танылсын.
2. Осы шешім алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Аудаңдық мәслихаттың төрағасы К. Рахметкалиев

О признании утратившим силу решение маслихата от 16 марта 2018 года № 186 "Об утверждении Методики оценки деятельности административных государственных служащих корпуса "Б" государственного учреждения "Аппарат Мендыкаринского районного маслихата"
Решение маслихата Мендыкаринского района Костанайской области от 4 мая 2023 года № 37. Зарегистрировано Департаментом юстиции Костанайской области 15 мая 2023 года № 10004
В соответствии со статьей 27 Закона Республики Казахстан "О правовых актах" Мендыкаринский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Признать утратившими силу решение маслихата "Об утверждении Методики оценки деятельности административных государственных служащих корпуса "Б" государственного учреждения "Аппарат Мендыкаринского районного маслихата" от 16 марта 2018 года № 186 (Зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 7666).
2. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Председатель районного маслихата К. Рахметкалиев