Сарыкөл аудандық мәслихатының шешімінің күшін жою деп тану туралы
Қостанай облысы Сарыкөл ауданы мәслихатының 2023 жылғы 17 сәуірдегі № 14 шешімі. Қостанай облысының Әділет департаментінде 2023 жылғы 20 сәуірде № 9973 болып тіркелді
"Құқықтық актілер туралы" Қазақстан Республикасы Заңының 27-бабына сәйкес Сарыкөл аудандық мәслихаты ШЕШТІ:
1. Мәслихаттың "Сарыкөл аудандық мәслихатының аппараты" мемлекеттік мекемесінің "Б" корпусы мемлекеттік әкімшілік қызметшілерінің қызметін бағалау әдістемесін бекіту туралы" 2018 жылғы 15 наурыздағы № 147 (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 7677 болып тіркелген) шешімінің күші жойылды деп танылсын.
2. Осы шешім алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Сарыкөл аудандық мәслихатының төрағасы Д. Абжамалов

О признании утратившим силу решения Сарыкольского районного маслихата
Решение маслихата Сарыкольского района Костанайской области от 17 апреля 2023 года № 14. Зарегистрировано Департаментом юстиции Костанайской области 20 апреля 2023 года № 9973
В соответствии со статьей 27 Закона Республики Казахстан "О правовых актах" Сарыкольский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Признать утратившим силу решение маслихата "Об утверждении Методики оценки деятельности административных государственных служащих корпуса "Б" государственного учреждения "Аппарат Сарыкольского районного маслихата" от 15 марта 2018 года № 147 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 7677).
2. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Председатель Сарыкольского районного маслихата Д. Абжамалов