Бейімбет Майлин ауданының елді мекендерінің жерлерін аймақтарға бөлу жобасын (схемасын), бағалау аймақтарының шекараларын және жер учаскелері үшін төлемақының базалық ставкаларына түзету коэффициенттерін бекіту туралы
Қостанай облысы Бейімбет Майлин ауданы мәслихатының 2023 жылғы 6 сәуірдегі № 8 шешімі. Қостанай облысының Әділет департаментінде 2023 жылғы 17 сәуірде № 9961 болып тіркелді
Қазақстан Республикасы Жер кодексінің 8, 11-баптарына сәйкес аудан мәслихаты ШЕШТІ:
1. Бейімбет Майлин ауданының елді мекендерінің жерлерін аймақтарға бөлу жобасы (схемасын), осы шешімнің 1 қосымшасына сәйкес бекітілсін.
2. Бейімбет Майлин ауданының елді мекендеріндегі жерлерін бағалау аймақтарының шекаралары және жер учаскелері үшін төлемақының базалық ставкаларына түзету коэффициенттері, осы шешімнің 2 қосымшасына сәйкес бекітілсін.
3. Осы шешім оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Бейімбет Майлин аудан маслихатының төрағасы Д. Мартин
Мәслихаттың
2023 жылғы 6 сәуірдегі
№ 8 шешіміне
1-қосымша
Бейімбет Майлин ауданының елді мекендері жерлерін аймақтарға бөлу жобасы (схемасы)
Мәслихаттың
2023 жылғы 6 сәуірдегі
№ 8 шешіміне
2-қосымша
Бейімбет Майлин ауданының елді мекендері жерлерінің бағалау аймақтарының шекаралары және жер учаскелері үшін төлемақының базалық ставкаларына түзету коэффициенттері
Аймақ номері
Бағалау аймағының шекаралары
Түзету коэффициенттері
1
I
Әйет ауылы, Тобыл кенті
1,9
2
II
Юбилейное (тұрғын аймақ), Елизаветинка, Красносельское, Асенкритовка, Майское ауылдары
1,7
3
III
Набережное, Николаевка, Қызылжар, Береговое, Нагорное, Новоильиновка, Валерьяновка, Приозерное, Апановка ауылдары, Тобыл кенті (оңтүстік бөлігі)
1,5
4
IV
Щербиновка, Притобольское, Евгеновка, Мақсұт, Смайловка, Қайындыкөл ауылдары
1,4
5
V
Павловка, Увальное, Ақсуат, Богородское, Майлин, Приреченское ауылдары
1,2
6
VI
Юбилейное (өнеркәсіптік аймақ), Әйет, Варваринка, Журавлевка, Орынбор, Козыревка ауылдары
1,1
7
VII
Павловка, Новоильиновка (өнеркәсіптік аймақ), Набережное, Красносельское, Приозерное, Баталы ауылдары
1,0
8
VIII
Нагорное, Евгеновка, Павловка, Мақсұт, Смайловка, Қайындыкөл
0,8

Об утверждении проекта (схемы) зонирования земель, границ оценочных зон и поправочных коэффициентов к базовым ставкам платы за земельные участки населенных пунктов района Беимбета Майлина
Решение маслихата района Беимбета Майлина Костанайской области от 6 апреля 2023 года № 8. Зарегистрировано Департаментом юстиции Костанайской области 17 апреля 2023 года № 9961
В соответствии со статьями 8, 11 Земельного кодекса Республики Казахстан маслихат района РЕШИЛ:
1. Утвердить проект (схему) зонирования земель в населенных пунктах района Беимбета Майлина, согласно приложению 1 к настоящему решению.
2. Утвердить границы оценочных зон и поправочные коэффициенты к базовым ставкам платы за земельные участки в населенных пунктах района Беимбета Майлина, согласно приложению 2 к настоящему решению.
3. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Председатель маслихата района Беимбета Майлина Д. Мартин
Приложение 1
к решению маслихата
от 6 апреля 2023 года
№ 8
Проект (схема) зонирования земель населенных пунктов района Беимбета Майлина
Приложение 2
к решению маслихата
от 6 апреля 2023 года
№ 8
Границы оценочных зон и поправочных коэффициентов к базовым ставкам платы за земельные участки населенных пунктов района Беимбета Майлина
Номер зоны
Границы оценочных зон
Поправочные коэффициенты
1
I
село Әйет, поселок Тобол
1,9
2
II
села Юбилейное (жилая зона), Елизаветинка, Красносельское, Асенкритовка, Майское
1,7
3
III
села Набережное, Николаевка, Кызылжар, Береговое, Нагорное, Новоильиновка, Валерьяновка, Приозерное, Апановка, поселок Тобол (южная часть)
1,5
4
IV
села Щербиновка, Притобольское, Евгеновка, Максут, Смайловка, Кайындыколь
1,4
5
V
села Павловка, Увальное, Аксуатское, Богородское, Майлин, Приреченское
1,2
6
VI
села Юбилейное (промышленная зона), Әйет, Варваринка, Журавлевка, Оренбурское, Козыревка
1,1
7
VII
села Павловка, Новоильиновка (промышленная зона), Набережное, Красносельское, Приозерное, Баталы, Павловка
1,0
8
VIII
села Нагорное, Евгеновка, Евгеновка, Павловка, Максут, Смайловка, Кайындыколь
0,8