Ақсу қаласы әкімдігінің кейбір қаулыларының күші жойылды деп тану туралы
Павлодар облысы Ақсу қаласы әкімдігінің 2023 жылғы 31 қаңтардағы № 62/2 қаулысы. Павлодар облысының Әділет департаментінде 2023 жылғы 22 ақпанда № 7310 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының "Құқықтық актілер туралы" Заңының 27-бабы 1-тармағына сәйкес, Павлодар облысы Ақсу қаласының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Осы қаулының қосымшасына сәйкес, Ақсу қаласы әкімдігінің кейбір қаулыларының күші жойылды деп танылсын.
2. Осы қаулының орындалуын бақылау қала әкімі аппаратының басшысына жүктелсін.
3. Осы қаулы алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін қолданысқа енгізіледі.
Ақсу қаласының әкімі Н. Дюсимбинов
Ақсу қаласы әкімдігінің
2023 жылғы 31 қаңтардағы
№ 62/2 қаулысына
қосымша
Ақсу қаласы әкімдігінің күші жойылған кейбір қаулыларының тізбесі
1. 2015 жылғы 8 сәуірдегі "Ақсу қаласында кандидаттарға сайлаушылармен кездесу өткізу үшін ғимараттар беру туралы" № 245/4 қаулысы (Нормативтік құқықтық актілердің мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 4438 болып тіркелген);
2. "Ақсу қаласы әкімдігінің 2015 жылғы 8 сәуірдегі "Ақсу қаласында кандидаттарға сайлаушылармен кездесу өткізу үшін ғимараттар беру туралы" № 245/4 қаулысына өзгеріс енгізу туралы" 2019 жылғы 8 мамырдағы № 331/4 қаулысы (Нормативтік құқықтық актілердің мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 6355 болып тіркелген);
3. "Ақсу қаласы әкімдігінің 2015 жылғы 8 сәуірдегі "Ақсу қаласында кандидаттарға сайлаушылармен кездесу өткізу үшін ғимараттар беру туралы" № 245/4 қаулысына өзгеріс енгізу туралы" 2020 жылғы 24 қыркүйектегі № 711/5 қаулысы (Нормативтік құқықтық актілердің мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 6985 болып тіркелген).

О признании утратившими силу некоторых постановлений акимата города Аксу
Постановление акимата города Аксу Павлодарской области от 31 января 2023 года № 62/2. Зарегистрировано Департаментом юстиции Павлодарской области 1 февраля 2023 года № 7310
В соответствии с пунктом 1 статьи 27 Закона Республики Казахстан "О правовых актах", акимат города Аксу ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Признать утратившими силу некоторые постановления акимата города Аксу, согласно приложению к настоящему постановлению.
2. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на руководителя аппарата акима города.
3. Настоящее постановление вводится в действие после дня его первого официального опубликования.
Аким города Аксу Н. Дюсимбинов
Приложение
к постановлению акимата
города Аксу от
31 января 2023 года
№ 62/2
Перечень утративших силу некоторых постановлений акимата города Аксу
1. Постановление от 8 апреля 2015 года № 245/4 "О предоставлении кандидатам помещений для проведения встреч с избирателями в городе Аксу" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 4438);
2. Постановление от 8 мая 2019 года № 331/4 "О внесении изменения в постановление акимата города Аксу от 8 апреля 2015 года № 245/4 "О предоставлении кандидатам помещений для проведения встреч с избирателями в городе Аксу" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 6355);
3. Постановление от 24 сентября 2020 года № 711/5 "О внесении изменения в постановление акимата города Аксу от 8 апреля 2015 года № 245/4 "О предоставлении кандидатам помещений для проведения встреч с избирателями в городе Аксу" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 6985).