Екібастұз қалалық мәслихатының 2018 жылғы 5 сәуірдегі "Екібастұз қаласы мәслихатының аппараты" мемлекеттік мекемесінің "Б" корпусы мемлекеттік әкімшілік қызметшілерінің қызметін бағалау әдістемесін бекіту туралы" № 236/27 шешімінің күшін жою туралы
Павлодар облысы Екібастұз қалалық мәслихатының 2023 жылғы 29 тамыздағы № 53/6 шешімі. Павлодар облысының Әділет департаментінде 2023 жылғы 31 тамызда № 7387-14 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының "Құқықтық актілер туралы" Заңының 27-бабына сәйкес Екібастұз қалалық мәслихаты ШЕШТІ:
1. Екібастұз қалалық мәслихатының 2018 жылғы 5 сәуірдегі ""Екібастұз қаласы мәслихатының аппараты" мемлекеттік мекемесінің "Б" корпусы мемлекеттік әкімшілік қызметшілерінің қызметін бағалау әдістемесін бекіту туралы" № 236/27 шешімінің (нормативтік құқықтық актілердің мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 5959 болып тіркелген) күші жойылды деп танылсын.
2. Осы шешім оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Екібастұз қалалық мәслихатының төрағасы Н. Макраев

О признании утратившим силу решения Экибастузского городского маслихата от 5 апреля 2018 года № 236/27 "Об утверждении Методики оценки деятельности административных государственных служащих корпуса "Б" государственного учреждения "Аппарат маслихата города Экибастуз"
Решение Экибастузского городского маслихата Павлодарской области от 29 августа 2023 года № 53/6. Зарегистрировано в Департаменте юстиции Павлодарской области 31 августа 2023 года № 7387-14
В соответствии со статьей 27 Закона Республики Казахстан "О правовых актах" Экибастузский городской маслихат РЕШИЛ:
1. Признать утратившим силу решение Экибастузского городского маслихата "Об утверждении Методики оценки деятельности административных государственных служащих корпуса "Б" государственного учреждения "Аппарат маслихата города Экибастуз" от 5 апреля 2018 года № 236/27 (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 5959).
2. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Председатель Экибастузского городского маслихата Н. Макраев