Екібастұз қалалық мәслихатының 2017 жылғы 17 наурыздағы № 111/15 "Екібастұз қаласында тұрғын үй көмегін көрсетудің мөлшері мен тәртібін айқындау туралы" шешіміне өзгеріс енгізу туралы
Павлодар облысы Екібастұз қалалық мәслихатының 2023 жылғы 21 қарашадағы № 93/10 шешімі. Павлодар облысының Әділет департаментінде 2023 жылғы 23 қарашада № 7422-14 болып тіркелді. Күші жойылды - Павлодар облысы Екібастұз қалалық мәслихатының 2024 жылғы 6 ақпандағы № 118/15 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Павлодар облысы Екібастұз қалалық мәслихатының 06.02.2024 № 118/15 (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
Екібастұз қалалық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Екібастұз қалалық мәслихатының "Екібастұз қаласында тұрғын үй көмегін көрсетудің мөлшері мен тәртібін айқындау туралы" 2017 жылғы 17 наурыздағы № 111/15 шешіміне (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 5461 болып тіркелген) келесі өзгеріс енгізілсін:
көрсетілген шешім қосымшасының 5-тармағы жаңа редакцияда жазылсын:
"5. Телекоммуникациялар желiсiне қосылған телефон үшiн абоненттiк төлемақы тарифтерінің көтерiлуiне өтемақы Қазақстан Республикасының Цифрлық даму, инновациялар және аэроғарыш өнеркәсібі министрінің 2023 жылғы 28 шілдедегі "Әлеуметтік қорғалатын азаматтарға телекоммуникация қызметтерін көрсеткені үшін абоненттік төлемақы тарифтерінің өсуін өтеу мөлшерін айқындау және қағидаларын бекіту туралы" № 295/НҚ бұйрығына сәйкес жүргізіледі."
2. Осы шешім оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Екібастұз қалалық мәслихатының төрағасы Н. Макраев

О внесении изменения в решение Экибастузского городского маслихата от 17 марта 2017 года № 111/15 "Об определении размера и порядка оказания жилищной помощи в городе Экибастуз"
Решение Экибастузского городского маслихата Павлодарской области от 21 ноября 2023 года № 93/10. Зарегистрировано в Департаменте юстиции Павлодарской области 23 ноября 2023 года № 7422-14. Утратило силу решением Экибастузского городского маслихата Павлодарской области от 6 февраля 2024 года № 118/15
Сноска. Утратило силу решением Экибастузского городского маслихата Павлодарской области от 06.02.2024 № 118/15 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
Экибастузский городской маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Экибастузского городского маслихата "Об определении размера и порядка оказания жилищной помощи в городе Экибастуз" от 17 марта 2017 года № 111/15 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 5461) следующее изменение:
пункт 5 приложения к указанному решению изложить в новой редакции:
"5. Компенсация услуг связи в части увеличения абонентской платы за телефон, подключенный к сети телекоммуникаций, производится в соответствии с приказом Министра цифрового развития, инноваций и аэрокосмической промышленности Республики Казахстан от 28 июля 2023 года № 295/НҚ "Об определении размера и утверждении Правил компенсации повышения тарифов абонентской платы за оказание услуг телекоммуникаций социально защищаемым гражданам".
2. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Председатель Экибастузского городского маслихата Н. Макраев