Павлодар облысы Успен ауданы әкімдігінің 2021 жылғы 11 қаңтардағы № 2/1 "Успен ауданының аумағында стационарлық емес сауда объектілерін орналастыру орындарын бекіту туралы" қаулысына өзгерістер енгізу туралы
Павлодар облысы Успен ауданының әкімдігінің 2023 жылғы 10 мамырдағы № 144/5 қаулысы. Павлодар облысының Әділет департаментінде 2023 жылғы 11 мамырда № 7337 болып тіркелді
Павлодар облысы Успен ауданының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Павлодар облысы Успен ауданы әкімдігінің "Успен ауданының аумағында стационарлық емес сауда объектілерін орналастыру орындарын бекіту туралы" 2021 жылғы 11 қаңтардағы № 2/1 (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 7186 болып тіркелген) қаулысына келесі өзгерістер енгізілсін:
көрсетілген қаулының тақырыбы келесі редакцияда жазылсын:
"Успен ауданының аумағында стационарлық емес сауда объектілерін орналастыру орындарын айқындау және бекіту туралы";
көрсетілген қаулының 1-тармағы келесі редакцияда жазылсын:
"1. Осы қаулының қосымшасына сәйкес Успен ауданының аумағында стационарлық емес сауда объектілерін орналастыру орындары айқындалсын және бекітілсін.";
көрсетілген қаулының қосымшасы осы қаулының қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Осы қаулы оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Успен ауданының әкімі Н. Мақашев
Успен ауданы әкімдігінің

О внесении изменений в постановление акимата Успенского района Павлодарской области от 11 января 2021 года № 2/1 "Об утверждении мест размещения нестационарных торговых объектов на территории Успенского района"
Постановление акимата Успенского района Павлодарской области от 10 мая 2023 года № 144/5. Зарегистрировано Департаментом юстиции Павлодарской области 11 мая 2023 года № 7337
Акимат Успенского района Павлодарской области ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Внести в постановление акимата Успенского района Павлодарской области "Об утверждении мест размещения нестационарных торговых объектов на территории Успенского района" от 11 января 2021 года № 2/1 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 7186) следующие изменения:
заголовок указанного постановления изложить в следующей редакции:
"Об определении и утверждении мест размещения нестационарных торговых объектов на территории Успенского района";
пункт 1 указанного постановления изложить в следующей редакции:
"1. Определить и утвердить места размещения нестационарных торговых объектов на территории Успенского района согласно приложению к настоящему постановлению.";
приложение указанного постановления изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему постановлению.
2. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким Успенского района Н. Мақашев
Приложение
к постановлению акимата
Успенского района

2023 жылғы 10 мамырдағы
№ 144/5 Қаулысына
қосымша
Успен ауданы әкімдігінің
2021 жылғы 11 қаңтардағы
№ 2/1 қаулысына
қосымша
Успен ауданының аумағында стационарлық емес сауда объектілерін орналастыру орындары
Р/с №
Нақты орналасу орны
Алып жатқан ауданы, шаршы метр
Сауда қызметін жүзеге асыру кезеңі, жыл
Қызмет саласы
Жақын орналасқан инфрақұрылым (ұқсас тауарлар ассортименті сатылатын сауда объектілері, сондай-ақ қоғамдық тамақтану объектілері)
1
Успен ауылдық округі, Успен ауылы, Қазыбек би көшесі, № 78 үйге қарама-қарсы
50
5
ауыл шаруашылық, азық-түлік және азық-түлік емес өнімдерін өткізу
"Янтарь" дүкені
2
Успен ауылдық округі, Успен ауылы, Гагарин көшесі, автостанция ғимаратының сол жағында
58
5
ауыл шаруашылық, азық-түлік және азық-түлік емес өнімдерін өткізу
"Рахат" дүкені, Латун С.Б. жеке кәсіпкердің дүкені, "Олжа" дүкені, Абитанов Д.Т. жеке кәсіпкердің дүкені, Алькеева М.Е. жеке кәсіпкердің дүкені, Қожа Ж.В. жеке кәсіпкердің дүкені, "Я.В.М.А." жауапкершілігі шектеулі серіктестігінің дүкені, "Уйгурская кухня" кафесі, Кульмамедова Анжела Расуловна жеке кәсіпкердің дүкені
3
Лозов ауылдық округі, Лозов ауылы, Мир көшесі, "Елена" дүкеніне қарама-қарсы
30
5
ауыл шаруашылық, азық-түлік және азық-түлік емес өнімдерін өткізу
"Елена" дүкені
4
Равнополь ауылдық округі, Константинов ауылы, Ленин көшесі, № 42 үйге қарама-қарсы
40
5
ауыл шаруашылық, азық-түлік және азық-түлік емес өнімдерін өткізу
"Шик" дүкені
5
Ольгин ауылдық округі, Ольгин ауылы, Советов көшесі, Ленин көшесіндегі № 53 үйге қарама-қарсы
20
5
ауыл шаруашылық, азық-түлік және азық-түлік емес өнімдерін өткізу
"Даяна" дүкені
6
Қозыкеткен ауылдық округі, Қозыкеткен ауылы, Победы көшесі, "Белоцерковский" жауапкершілігі шектеулі серіктестігі ғимаратына қарама-қарсы
40
5
ауыл шаруашылық, азық-түлік және азық-түлік емес өнімдерін өткізу
Пасюк Е.П. жеке кәсіпкердің дүкені
7
Қоңырөзек ауылдық округі, Қоңырөзек ауылы, Милевский көшесі, Успен ауданының "Қоңырөзек ауылдық округі әкімінің аппараты" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимаратына қарама-қарсы
50
5
ауыл шаруашылық, азық-түлік және азық-түлік емес өнімдерін өткізу
"Байтерек" дүкені
8
Новопокров ауылдық округі, Галицк ауылы, Школьный тұйық көшесі, "Центральный", Ураскинаның В.М. жеке кәсіпкер дүкендерінің сол жағында
50
5
ауыл шаруашылық, азық-түлік және азық-түлік емес өнімдерін өткізу
"Центральный" дүкені, Ураскина В.М. жеке кәсіпкердің дүкені

от 10 мая 2023 года
№ 144/5
Приложение
к постановлению акимата
Успенского района
от 11 января 2021 года
№ 2/1
Места размещения нестационарных торговых объектов на территории Успенского района
№ п/п
Точное месторасположение
Занимаемая площадь, квадратный метр
Период осуществления торговой деятельности, лет
Сфера деятельности
Близлежащая инфраструктура (торговые объекты, в которых реализуется схожий ассортимент товаров, а также объекты общественного питания)
1
Успенский сельский округ, село Успенка, улица Қазыбек би, напротив дома № 78
50
5
реализация сельскохозяйственной, продовольственной и непродовольственной продукции
Магазин "Янтарь"
2
Успенский сельский округ, село Успенка, улица Гагарина, слева от здания автостанции
58
5
реализация сельскохозяйственной, продовольственной и непродовольственной продукции
Магазин "Рахат", магазин индивидуального предпринимателя Латун С.Б., магазин "Олжа", магазин индивидуального предпринимателя Абитанов Д.Т., магазин индивидуального предпринимателя Алькеева М.Е., магазин индивидуального предпринимателя Кожа Ж.В., магазин товарищества с ограниченной ответственностью "Я.В.М.А." , кафе "Уйгурская кухня", магазин индивидуального предпринимателя Кульмамедовой Анжелы Расуловны
3
Лозовский сельский округ, село Лозовое, улица Мира, напротив магазина "Елена"
30
5
реализация сельскохозяйственной, продовольственной и непродовольственной продукции
Магазин "Елена"
4
Равнопольский сельский округ, село Константиновка, улица Ленина, напротив дома № 42
40
5
реализация сельскохозяйственной, продовольственной и непродовольственной продукции
Магазин "Шик"
5
Ольгинский сельский округ, село Ольгино, улица Советов, напротив дома № 53
20
5
реализация сельскохозяйственной, продовольственной и непродовольственной продукции
Магазин "Даяна"
6
Козыкеткенский сельский округ, село Козыкеткен, улица Победы, напротив здания товарищества с ограниченной ответственностью "Белоцерковский"
40
5
реализация сельскохозяйственной, продовольственной и непродовольственной продукции
Магазин индивидуального предпринимателя Пасюк Е.П.
7
Конырозекский сельский округ, село Конырозек, улица Милевского, напротив здания коммунального государственного учреждения "Аппарат акима Конырозекского сельского округа" Успенского района
50
5
реализация сельскохозяйственной, продовольственной и непродовольственной продукции
Магазин "Байтерек"
8
Новопокровский сельский округ, село Галицкое, переулок Школьный, слева от магазинов "Центральный", индивидуального предпринимателя Ураскиной В.М.
50
5
реализация сельскохозяйственной, продовольственной и непродовольственной продукции
Магазин "Центральный", магазин индивидуального предпринимателя Ураскина В.М.