Шарбақты ауданы бойынша шетелдіктер үшін 2023 жылға арналған туристік жарна мөлшерлемелерін бекіту туралы
Павлодар облысы Шарбақты аудандық мәслихатының 2023 жылғы 14 сәуірдегі № 7/2 шешімі. Павлодар облысының Әділет департаментінде 2023 жылғы 17 сәуірде № 7324 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін - өзі басқару туралы" Заңының 6 - бабының 2-10 тармағына, Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2021 жылғы 5 қарашадағы № 787 "Шетелдіктер үшін туристік жарнаны төлеу қағидаларын бекіту туралы" қаулысына сәйкес, Шарбақты аудандық мәслихаты ШЕШТІ:
1. 2023 жылға туристерді орналастыру орындарындағы шетелдіктер үшін туристік жарнаның мөлшерлемелері – бөлу құнының 1 (бір) пайызы бекітілсін.
2. Осы шешім оның алғашқы ресми жарияланғаннан кейiн күнтiзбелiк он күн өткен соң қолданысқа енгiзiледi.
Ауданндық маслихат төрағасы Г. Смаилханова
Ауданндық маслихат төрағасы Г. Смаилханова

Об утверждении ставок туристского взноса для иностранцев на 2023 год по Щербактинскому району
Решение маслихата Щербактинского района Павлодарской области от 14 апреля 2023 года № 7/2. Зарегистрировано Департаментом юстиции Павлодарской области 17 апреля 2023 года № 7324
В соответствии с пунктом 2-10 статьи 6 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", постановлением Правительства Республики Казахстан от 5 ноября 2021 года №787 "Об утверждении Правил уплаты туристского взноса для иностранцев", маслихат Щербактинского района РЕШИЛ:
1. Утвердить ставки туристского взноса для иностранцев в местах размещения туристов на 2023 год – 1 (один) процент от стоимости пребывания.
2. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Председатель районного маслихата Г. Смаилханова
Председатель районного маслихата Г. Смаилханова