"Алматы қаласындағы әлеуметтік маңызы бар қатынастардың тізбесін айқындау туралы" Алматы қаласы мәслихатының 2020 жылғы 18 наурыздағы № 431 шешіміне өзгерістер енгізу туралы
VIII сайланған Алматы қаласы мәслихатының кезектен тыс XI сессиясының 2023 жылғы 1 желтоқсандағы № 68 шешiмi. Алматы қаласы Әділет департаментінде 2023 жылғы 6 желтоқсанда № 1747 болып тіркелді
Алматы қаласының мәслихаты ШЕШТІ:
1. "Алматы қаласындағы әлеуметтік маңызы бар қатынастардың тізбесін айқындау туралы" Алматы қаласы мәслихатының 2020 жылғы 18 наурыздағы № 431 шешіміне (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 1612 болып тіркелген) мынадай өзгерістер енгізілсін:
1-тармақ мынадай редакцияда жазылсын:

О внесении изменений в решение маслихата города Алматы от 18 марта 2020 года № 431 "Об определении перечня социально значимых сообщений в городе Алматы"
Решение внеочередной XI сессии маслихата города Алматы VIII созыва от 1 декабря 2023 года № 68. Зарегистрировано в Департаменте юстиции города Алматы 6 декабря 2023 года № 1747
Маслихат города Алматы РЕШИЛ:
1. Внести в решение маслихата города Алматы "Об определении перечня социально значимых сообщений в городе Алматы" от 18 марта 2020 года № 431 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 1612) следующие изменения:
пункт 1 изложить в следующей редакции:

"1. Осы шешімнің қосымшасына сәйкес, Алматы қаласындағы әлеуметтік маңызы бар қатынастардың тізбесі айқындалсын.".
көрсетілген шешімнің қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Осы шешім алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі және 2023 жылғы 1 маусымнан бастап туындаған құқықтық қатынастарға қолданылады.
Алматы қаласы мәслихатының төрағасы М. Отыншиев
Алматы қаласы
мәслихатының 2023 жылғы
1 желтоқсандағы № 68
шешіміне қосымша
Алматы қаласы
мәслихатының 2020 жылғы
18 наурыздағы № 431
шешіміне қосымша
Алматы қаласындағы әлеуметтiк маңызы бар қатынастардың тізбесі
р/с
Маршрут нөмірі
Маршрут атауы
1
2
3
1
1

"1. Определить перечень социально значимых сообщений в городе Алматы, согласно приложению к настоящему решению.".
приложение к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования и распространяется на правоотношения, возникшие с 1 июня 2023 года.
Председатель маслихата города Алматы М. Отыншиев
Приложение
к решению маслихата
города Алматы
от 1 декабря 2023 года № 68
Приложение
к решению маслихата
города Алматы
от 18 марта 2020 года № 431
Перечень социально значимых сообщений в городе Алматы
№ п/п
Номер маршрута
Наименование маршрута
1
2
3
1
1