Алматы қаласы Алатау ауданы әкімінің 2018 жылғы 19 наурыздағы "Алматы қаласы Алатау ауданы әкімі аппаратының "Б" корпусы мемлекеттік әкімшілік қызметшілерінің қызметін бағалаудың әдістемесін бекіту туралы" № 1 шешімінің күшін жою туралы
Алматы қаласы Алатау ауданы әкімінің 2023 жылғы 8 тамыздағы № 1 шешімі. Алматы қаласы Әділет департаментінде 2023 жылғы 9 тамызда № 1733 болып тіркелді
"Құқықтық актілер туралы" Қазақстан Республикасы Заңының 27-бабына сәйкес, Алматы қаласы Алатау ауданының әкімі ШЕШТІ:
1. Алматы қаласы Алатау ауданы әкімінің 2018 жылғы 19 наурыздағы "Алматы қаласы Алатау ауданы әкімі аппаратының "Б" корпусы мемлекеттік әкімшілік қызметшілерінің қызметін бағалаудың әдістемесін бекіту туралы" № 1 шешімінің (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 1459 болып тіркелген) күші жойылды деп танылсын.
2. Осы шешімнің орындалуын бақылау Алматы қаласы Алатау ауданы әкімінің аппарат басшысына жүктелсін.
3. Осы шешім алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Алатау ауданының әкімі А. Калдыбеков

О признании утратившим силу решения акима Алатауского района города Алматы от 19 марта 2018 года №1 "Об утверждении методики оценки деятельности административных государственных служащих корпуса "Б" аппарата акима Алатауского района города Алматы"
Решение акима Алатауского района города Алматы от 8 августа 2023 года № 1. Зарегистрировано в Департаменте юстиции города Алматы 9 августа 2023 года № 1733
В соответствии со статьей 27 Закона Республики Казахстан "О правовых актах", аким Алатауского района города Алматы РЕШИЛ:
1. Признать утратившим силу решение акима Алатауского района города Алматы от 19 марта 2018 года № 1 "Об утверждении методики оценки деятельности административных государственных служащих корпуса "Б" аппарата акима Алатауского района города Алматы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 1459).
2. Контроль за исполнением настоящего решения возложить на руководителя аппарата акима Алатауского района города Алматы.
3. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким Алатауского района А. Калдыбеков