Алматы қаласы Жетісу ауданы әкімінің 2018 жылғы 14 наурыздағы "Алматы қаласы Жетісу ауданы әкімі аппаратының "Б" корпусы мемлекеттік әкімшілік қызметшілерінің қызметін бағалаудың әдістемесін бекіту туралы" № 01 шешімінің күшін жою туралы
Алматы қаласы Жетісу ауданы әкімінің 2023 жылғы 9 тамыздағы № 1 шешімі. Алматы қаласы Әділет департаментінде 2023 жылғы 10 тамызда № 1734 болып тіркелді
Алматы қаласы Жетісу ауданы әкімінің 2018 жылғы 14
наурыздағы "Алматы қаласы Жетісу ауданы әкімі
аппаратының "Б" корпусы мемлекеттік әкімшілік
қызметшілерінің қызметін бағалаудың әдістемесін бекіту
туралы" № 01 шешімінің күшін жою туралы
"Құқықтық актілер туралы" Қазақстан Республикасы Заңының 27-бабына сәйкес, Алматы қаласы Жетісу ауданының әкімі ШЕШТІ:
1. Алматы қаласы Жетісу ауданы әкімінің 2018 жылғы 14 наурыздағы "Алматы қаласы Жетісу ауданы әкімі аппаратының "Б" корпусы мемлекеттік әкімшілік қызметшілерінің қызметін бағалаудың әдістемесін бекіту туралы" № 01 шешімінің (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 1462 болып тіркелген) күші жойылды деп танылсын.
2. Осы шешімнің орындалуын бақылау Алматы қаласы Жетісу ауданы әкімінің аппарат басшысына жүктелсін.
3. Осы шешім алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Д. Акежанов

О признании утратившим силу решения акима Жетысуского района города Алматы от 14 марта 2018 года № 01 "Об утверждении методики оценки деятельности административных государственных служащих корпуса "Б" аппарата акима Жетысуского района города Алматы"
Решение акима Жетысуского района города Алматы от 9 августа 2023 года № 1. Зарегистрировано в Департаменте юстиции города Алматы 10 августа 2023 года № 1734
В соответствии со статьей 27 Закона Республики Казахстан "О правовых актах", аким Жетысуского района города Алматы РЕШИЛ:
1. Признать утратившим силу решение акима Жетысуского района города Алматы от 14 марта 2018 года № 01 "Об утверждении методики оценки деятельности административных государственных служащих корпуса "Б" аппарата акима Жетысуского района города Алматы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 1462).
2. Контроль за исполнением настоящего решения возложить на руководителя аппарата акима Жетысуского района города Алматы.
3. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Д. Акежанов