Алматы қаласы Түрксіб ауданы әкімінің 2018 жылғы 28 наурыздағы "Алматы қаласы Түрксіб ауданы әкімі аппаратының "Б" корпусы мемлекеттік әкімшілік қызметшілерінің қызметін бағалаудың әдістемесін бекіту туралы" № 01 шешімінің күшін жою туралы
Алматы қаласы Түрксіб ауданы әкімінің 2023 жылғы 18 шілдедегі № 01 шешімі. Алматы қаласы Әділет департаментінде 2023 жылғы 21 шілдеде № 1731 болып тіркелді
"Құқықтық актілер туралы" Қазақстан Республикасы Заңының 27-бабына сәйкес, Алматы қаласы Түрксіб ауданының әкімі ШЕШТІ:
1. Алматы қаласы Түрксіб ауданы әкімінің 2018 жылғы 28 наурыздағы "Алматы қаласы Түрксіб ауданы әкімі аппаратының "Б" корпусы мемлекеттік әкімшілік қызметшілерінің қызметін бағалаудың әдістемесін бекіту туралы" № 01 шешімінің (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 1468 болып тіркелген) күші жойылды деп танылсын.
2. Осы шешімнің орындалуын бақылау Алматы қаласы Түрксіб ауданы әкімінің аппарат басшысына жүктелсін.
3. Осы шешім алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Б. АКЖАРОВ

О признании утратившим силу решения акима Турксибского района города Алматы от 28 марта 2018 года № 01 "Об утверждении методики оценки деятельности административных государственных служащих корпуса "Б" аппарата акима Турксибского района города Алматы"
Решение акима Турксибского района города Алматы от 18 июля 2023 года № 01. Зарегистрировано в Департаменте юстиции города Алматы 21 июля 2023 года № 1731
В соответствии со статьей 27 Закона Республики Казахстан "О правовых актах", аким Турксибского района города Алматы РЕШИЛ:
1. Признать утратившим силу решение акима Турксибского района города Алматы от 28 марта 2018 года № 01 "Об утверждении методики оценки деятельности административных государственных служащих корпуса "Б" аппарата акима Турксибского района города Алматы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 1468).
2. Контроль за исполнением настоящего решения возложить на руководителя аппарата акима Турксибского района города Алматы.
3. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Б. АКЖАРОВ