2023 жылға Айыртау ауданы бойынша шетелдіктер үшін туристік жарнаның мөлшерлемелерін бекіту туралы
Солтүстік Қазақстан облысы Айыртау аудандық мәслихатының 2023 жылғы 11 сәуірдегі № 8-2-1 шешімі. Солтүстік Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2023 жылғы 14 сәуірде № 7470-15 болып тіркелді. Күші жойылды - Солтүстік Қазақстан облысы Айыртау аудандық мәслихатының 2023 жылғы 20 қарашадағы № 8-9-3 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Солтүстік Қазақстан облысы Айыртау аудандық мәслихатының 20.11.2023 № 8-9-3 (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
"Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасы Заңының 6-бабы 2-10-тармағына, "Шетелдіктер үшін туристік жарнаны төлеу қағидаларын бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2021 жылғы 5 қарашадағы № 787 қаулысына сәйкес, Солтүстік Қазақстан облысы Айыртау аудандық мәслихаты ШЕШТІ:
1. 2023 жылғы 1 қаңтардан бастап 31 желтоқсанды қоса алғанда туристерді ораналастыру орындарындағы Айыртау ауданы бойынша шетелдіктер үшін туристік жарнаның мөлшерлемесінің – құны 1 (бір) пайызы бекітілсін.
2. Осы шешім оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Солтүстік Қазақстан облысы Айыртау аудандық мәслихатының төрағасы Г. Абулкаирова

Об утверждении ставок туристского взноса для иностранцев по Айыртаускому району на 2023 год
Решение Айыртауского районного маслихата Северо-Казахстанской области от 11 апреля 2023 года № 8-2-1. Зарегистрировано Департаментом юстиции Северо-Казахстанской области 14 апреля 2023 года № 7470-15. Утратило силу решением Айыртауского районного маслихата Северо-Казахстанской области от 20 ноября 2023 года № 8-9-3
Сноска. Утратило силу решением Айыртауского районного маслихата Северо-Казахстанской области от 20.11.2023 № 8-9-3 (вводится в действие по истечению десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
В соответствии с пунктом 2-10 статьи 6 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", постановлением Правительства Республики Казахстан от 5 ноября 2021 года № 787 "Об утверждении Правил уплаты туристского взноса для иностранцев", Айыртауский районный маслихат Северо-Казахстанской области РЕШИЛ:
1. Утвердить ставки туристского взноса для иностранцев по Айыртаускому району в местах размещения туристов с 1 января по 31 декабря 2023 года включительно - 1 (один) процент от стоимости пребывания.
2. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Председатель Айыртауского районного маслихата Северо-Казахстанской области Г. Абулкаирова