Айыртау ауданы Саумалкөл ауылының жерлерін аймақтарға бөлу жобасын (схемасын), бағалау аймақтарының шекараларын және жер учаскелері үшін төлемақының базалық мөлшерлемелеріне түзету коэффициенттерін бекіту туралы
Солтүстік Қазақстан облысы Айыртау аудандық мәслихатының 2023 жылғы 24 мамырдағы № 8-4-1 шешімі. Солтүстік Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2023 жылғы 31 мамырда № 7517-15 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының Жер Кодексінің 8-бабының 2-тармағына, 11-бабының 1-тармағына, сәйкес Солтүстік Қазақстан облысының Айыртау аудандық мәслихаты ШЕШТІ:
1. Айыртау ауданы Саумалкөл ауылының жерлерін аймақтарға бөлу жобасын (схемасын) осы шешімнің 1-қосымшасына сәйкес бекітілсін.
2. Айыртау ауданы Саумалкөл ауылының бағалау аймақтарының шекараларын және жер учаскелері үшін төлемақының базалық мөлшерлемелеріне түзету коэффициенттері осы шешімнің 2-қосымшасына сәйкес бекітілсін.
3. Осы шешім оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейiн күнтiзбелiк он күн өткен соң қолданысқа енгiзiледi.
Солтүстік Қазақстан облысы Айыртау аудандық мәслихатының төрағасы Г. Абулкаирова
Айыртау аудандық мәслихатының
2023 жылғы 24 мамырдағы
№ 8-4-1 шешіміне
1 қосымша
Айыртау ауданы Саумалкөл ауылының жерін аймақтарға бөлу жобасы (схемасы)
Айыртау аудандық маслихатының
2023 жылғы 24 мамырдағы
№ 8-4-1 шешіміне
2 қосымша
Айыртау ауданы Саумалкөл ауылының бағалау аймақтарының шекараларын және жер учаскелері үшін төлемақының базалық мөлшерлемелеріне түзету коэффициенттері
№ аймағы
Жер учаскелері үшін төлемақының базалық ставкаларына түзету коэффициенттері
Аймақ шекарасының сипаттамасы
I

Об утверждении проекта (схемы) зонирования земель, границ оценочных зон и поправочных коэффициентов к базовым ставкам платы за земельные участки в селе Саумалколь Айыртауского района
Решение Айыртауского районного маслихата Северо-Казахстанской области от 24 мая 2023 года № 8-4-1. Зарегистрировано Департаментом юстиции Северо-Казахстанской области 31 мая 2023 года № 7517-15
В соответствии с пунктом 2 статьи 8, пунктом 1 статьи 11 Земельного Кодекса Республики Казахстан, Айыртауский районный маслихат Северо-Казахстанской области РЕШИЛ:
1. Утвердить проект (схему) зонирования земель, села Саумалколь Айыртауского района согласно приложению 1 настоящему решению.
2. Утвердить границы оценочных зон и поправочных коэффициентов к базовым ставкам платы за земельные участки в селе Саумалколь Айыртауского района согласно приложению 2 к настоящему решению.
3. Настоящее решение водится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Председатель Айыртауского районного маслихата Северо-Казахстанской области Г. Абулкаирова
Приложение 1
к решению Айыртауского
районного маслихата
от 24 мая 2023 года № 8-4-1
Проект (схема) зонирования земель села Саумалколь Айыртауского района
Приложение 2
к решению Айыртауского
районного маслихата
от 24 мая 2023 года № 8-4-1
Границы оценочных зон и поправочных коэффициентов к базовым ставкам платы за земельные участки в селе Саумалколь Айыртауского района
№ зоны
Поправочные коэффициенты к базовой ставке платы за земельные участки
Описание границ зон
I

1,33
Саумалкөл ауылының орталық бөлігін алып жатыр. Солтүстік жағынан аймақ шекарасы Некрасов көшесімен, шығыс жағынан Лермонтов көшесімен, оңтүстік жағынан Конституция көшесімен және батыс жағынан Боқанов көшесімен өтеді.
II
1,22
Саумалкөл ауылының шығыс бөлігін алып жатыр. Солтүстік жағынан аймақ шекарасы "Қазақстан темір жолы "Ұлттық Компания" акционерлік қоғам темір жолымен, Шығыс және оңтүстік жағынан – ауылдың қолданыстағы шекарасымен өтеді, батыс шекара Лермонтов көшесімен өтеді.
III
1,13
Саумалкөл ауылының шығыс бөлігінде орналасқан. Солтүстік жағынан аймақ шекарасы Байкен Әшімов көшесімен өтеді, Конституция көшесіне бұрылады, содан кейін Лермонтов көшесіне бұрылады, шығыс жағынан - Саумалкөл ауылының қолданыстағы шекарасымен, оңтүстік және батыс жағынан шекара МКР көшесімен өтеді.
IV
1,18
Саумалкөл ауылының оңтүстік бөлігінде орналасқан. Солтүстік және солтүстік-шығыс жағынан аймақ шекарасы МКР көшесімен, оңтүстік және шығыс жағынан – Саумалкөл ауылының қолданыстағы шекарасымен, батыс және солтүстік-батыс жағынан - "Көкшетау-Рузаевка" тас жолымен өтеді.
V
1,15
Саумалкөл ауылының орталық және батыс бөлігінде орналасқан. Солтүстік жағынан аймақ шекарасы "Қазақстан темір жолы "Ұлттық Компания" Акционерлік Қоғам темір жолымен, шығыс жағынан Некрасов көшесімен өтеді, содан кейін Боқанов көшесіне, оңтүстік жағынан Конституция көшесімен бұрылады, Байкен Әшімов көшесіне, оңтүстік - батыс және батыс жағынан Республикалық маңызы бар "Көкшетау- Рузаевка " трассасы бойынша бұрылады.
VI
1,12
Саумалкөл ауылының солтүстік бөлігінде орналасқан. Батыс және солтүстік жағынан аймақ шекарасы Саумалкөл ауылының қолданыстағы шекарасымен өтеді, шығыс және оңтүстік жағынан шекара "Қазақстан темір жолы "Ұлттық Компания" Акционерлік Қоғам темір жолымен өтеді.
VII-1
0,83
Ауылдың оңтүстік бөлігінде (салынған бөлігінен төменде) орналасқан және малды жаю үшін жайылымдық алқаптармен және орман алқабымен беріледі. Шекара солтүстік-батыс жақтан Полевая көшесі мен "Саумалкөл-Лобаново-Зеренді" авто жолы қиылысында өтеді, кейін шекара Саумалкөл көліне перпендикуляр түрінде бағытталған және солтүстік-шығыс, шығыс, оңтүстік және батыс жақтан шекара Саумалкөл ауылының қолданыстағы шекарасы бойынша өтеді.
VII-2
0,85
Ауылдың батыс бөлігінде (селитебтік аймақтың артында) орналасқан және малды жаю үшін жайылымдық алқаптармен және орман алқабымен беріледі. Шекара солтүстік жақтан "Қазақстан темір жолы" Ұлттық Компания" Акционерлік Қоғам темір жолы бойынша, шығыс және оңтүстік- шығыс жақтан - "Көкшетау-Рузаевка" республикалық маңызы бар тас жолы бойынша өтеді, оңтүстік және батыс жақтан аймақ шекарасы Саумалкөл ауылының қолданыстағы шекарасы бойынша өтеді.

1,33
Занимает центральную часть села Саумалколь. С северной стороны граница зоны проходит по улице Некрасова, с восточной стороны – по улице Лермонтова, с южной стороны – по улице Конституции и с западной стороны – по улице Боканова.
II
1,22
Занимает восточную часть села Саумалколь. С северной стороны граница зоны проходит по железной дороге Акционерное общество "Национальная Компания "Қазақстан темір жолы", с восточной и южной стороны – по существующей границе села, западная граница проходит по улице Лермонтова.
III
1,13
Расположена в восточной части села Саумалколь. С северной стороны граница зоны проходит по улице Байкен Ашимова, на улицу Конституции, потом поворот на улицу Лермонтова, с восточной стороны - по существующей границе села Саумалколь, с южной и западной стороны граница проходит по улице МКР.
IV
1,18
Расположена в южной части села Саумалколь. С северной и северо-восточной стороны граница зоны проходит по улице МКР, с южной и восточной стороны – по существующей границе села Саумалколь, с западной и северо-западной стороны - по трассе "Кокшетау-Рузаевка".
V
1,15
Расположена в центральной и западной части села Саумалколь. С северной стороны граница зоны проходит по железной дороге Акционерное общество "Национальная Компания "Қазақстан темір жолы", с восточной стороны - по улице Некрасова, затем поворот на улицу Боканова, с южной стороны – по улице Конституции, поворот на улицу Байкен Ашимова, с юго-западной и западной стороны – по трассе республиканского значения "Кокшетау-Рузаевка".
VI
1,12
Расположена в северной части села Саумалколь. С западной и северной стороны граница зоны проходит по существующей границе села Саумалколь, с восточной и южной стороны граница проходит по железной дороге Акционерное общество "Национальная Компания "Қазақстан темір жолы".
VII-1
0,83
Находится в южной части села (ниже застроенной части) и представляет собой пастбищные угодья для выпаса скота и лесной массив. С северо-западной стороны граница проходит на пересечении улицы Полевая и автомобильная дорога "Саумалколь-Лобаново-Зеренда", затем граница перпендикулярно направлена в сторону озера Саумалколь и с северо-восточной, восточной, южной и западной сторон граница проходит по существующей границе села Саумалколь.
VII-2
0,85
Находится в западной части села (за селитебной зоной) и представляет собой пастбищные угодья для выпаса скота и лесной массив. С северной стороны граница зоны проходит по железной дороге Акционерное общество "Национальная Компания "Қазақстан темір жолы", с восточной и юго-восточной стороны – по трассе республиканского значения "Кокшетау-Рузаевка", с южной и западной сторон граница зоны проходит по существующей границе села Саумалколь.