Айыртау аудандық мәслихатының 2023 жылғы 11 сәуірдегі № 8-2-1 "2023 жылға арналған Айыртау ауданы бойынша шетелдіктер үшін туристік жарна мөлшерлемелерін бекіту туралы" шешімнің күші жойылды деп тану туралы
Солтүстік Қазақстан облысы Айыртау аудандық мәслихатының 2023 жылғы 20 қарашадағы № 8-9-3 шешімі. Солтүстік Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2023 жылғы 23 қарашада № 7629-15 болып тіркелді
"Құқықтық актілер туралы" Қазақстан Республикасы Заңының 27-бабына сәйкес Айыртау аудандық мәслихаты ШЕШТІ:
1. Айыртау аудандық мәслихатының "2023 жылға 2023 жылғы 11 сәуірдегі № 8-2-1 "2023 жылға арналған Айыртау ауданы бойынша шетелдіктер үшін туристік жарна мөлшерлемелерін бекіту туралы" шешімінің (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 7470-15 болып тіркелген) күші жойылды деп танылсын.
2. Осы шешім оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Солтүстік Қазақстан облысы Айыртау аудандық мәслихатының төрағасы Г.Абулкаирова

О признании утратившим силу решения Айыртауского района маслихата от 11 апреля 2023 года № 8-2-1 "Об утверждении ставок туристского взноса для иностранцев по Айыртаускому району на 2023 год"
Решение Айыртауского районного маслихата Северо-Казахстанской области от 20 ноября 2023 года № 8-9-3. Зарегистрировано в Департаменте юстиции Северо-Казахстанской области 23 ноября 2023 года № 7629-15
В соответствии со статьей 27 Закона Республики Казахстан "О правовых актах", Айыртауский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Признать утратившим силу решение Айыртауского районного маслихата от 11 апреля 2023 года № 8-2-1 "Об утверждении ставок туристского взноса для иностранцев по Айыртаускому району на 2023 год" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 7470-15).
2. Настоящее решение вводится в действие по истечению десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Председатель Айыртауского районного маслихата Северо-Казахстанской области Г.Абулкаирова