Айыртау ауданының елді мекендерінің жерлерін аймақтарға бөлу жобасын (схемасын), бағалау аймақтарының шекараларын және жер учаскелері үшін төлемақының базалық мөлшерлемелеріне түзету коэффициенттерін бекіту туралы
Солтүстік Қазақстан облысы Айыртау аудандық мәслихатының 2023 жылғы 30 қарашадағы № 8-9-17 шешімі. Солтүстік Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2023 жылғы 6 желтоқсанда № 7641-15 болып тіркелді.
Қазақстан Республикасының Жер Кодексінің 8-бабы 2-тармағына, 11-бабы 1-тармағына сәйкес, Солтүстік Қазақстан облысының Айыртау аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:

Об утверждении проекта (схемы) зонирования земель, границ оценочных зон и поправочных коэффициентов к базовым ставкам платы за земельные участки населенных пунктов Айыртауского района
Решение Айыртауского районного маслихата Северо-Казахстанской области от 30 ноября 2023 года № 8-9-17. Зарегистрировано в Департаменте юстиции Северо-Казахстанской области 6 декабря 2023 года № 7641-15.
В соответствии с пунктом 2 статьи 8, пунктом 1 статьи 11 Земельного Кодекса Республики Казахстан, Айыртауский районный маслихат Северо-Казахстанской области РЕШИЛ:

1. Айыртау ауданының елді мекендерінің жерлерін аймақтарға бөлу жобасы (схемасы) осы шешімнің 1-қосымшасына сәйкес бекітілсін.
2. Айыртау ауданының елді мекендерінің бағалау аймақтарының шекаралары және жер учаскелері үшін төлемақының базалық мөлшерлемелеріне түзету коэффициенттері осы шешімнің 2-қосымшасына сәйкес бекітілсін.
3. Осы шешім оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейiн күнтiзбелiк он күн өткен соң қолданысқа енгiзiледi.
Солтүстік Қазақстан облысы Айыртау аудандық мәслихатының төрағасы Г. Абулкаирова
Айыртау аудандық мәслихатының
2023 жылғы 30 қарашадағы
№ 8-9-17 шешіміне 1 қосымша
Айыртау ауданының елді мекендерінің жерлерін аймақтарға бөлудің жобасы (схемасы)

1. Утвердить проект (схему) зонирования земель населенных пунктов Айыртауского района согласно приложению 1 к настоящему решению.
2. Утвердить границы оценочных зон и поправочные коэффициенты к базовым ставкам платы за земельные участки населенных пунктов Айыртауского района согласно приложению 2 к настоящему решению.
3. Настоящее решение водится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Председатель Айыртауского районного маслихата Северо-Казахстанской области Г. Абулкаирова
Приложение 1 к решению
Айыртауского районного маслихата
от 30 ноября 2023 года № 8-9-17
Проект (схема) зонирования земель населенных пунктов Айыртауского района

Ескерту. 1-қосымша жаңа редакцияда – Солтүстік Қазақстан облысы Айыртау аудандық мәслихатының 21.08.2024 № 8-18-1 (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейiн күнтiзбелiк он күн өткен соң қолданысқа енгiзiледi) шешімімен.
Айыртау аудандық мәслихатының
2023 жылғы 30 қарашадағы
№ 8-9-17 шешіміне 2 қосымша
Айыртау ауданының елді мекендерінің бағалау аймақтарының шекаралары және жер учаскелері үшін төлемақының базалық ставкаларына түзету коэффициенттері

Сноска. Приложение 1 в редакции решения Айыртауского районного маслихата Северо-Казахстанской области от 21.08.2024 № 8-18-1 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
Приложение 2 к решению
Айыртауского районного маслихата
от 30 ноября 2023 года № 8-9-17
Границы оценочных зон и поправочные коэффициенты к базовым ставкам платы за земельные участки населенных пунктов Айыртауского района