Солтүстік Қазақстан облысы Есіл ауданы мәслихатының 2023 жылғы 12 сәуірдегі № 2/15 "Шетелдіктер үшін туристік жарнаның мөлшерлемелерін бекіту туралы" шешімінің күші жойылды деп тану туралы
Солтүстік Қазақстан облысы Есіл ауданы мәслихатының 2023 жылғы 5 қазандағы № 9/104 шешімі. Солтүстік Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2023 жылғы 6 қазанда № 7592-15 болып тіркелді
"Құқықтық актілер туралы" Қазақстан Республикасы Заңының 27-бабына сәйкес, Солтүстік Қазақстан облысы Есіл ауданының мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Солтүстік Қазақстан облысы Есіл ауданы мәслихатының 2023 жылғы 12 сәуірдегі № 2/15 (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 7476 болып тіркелген) "Шетелдіктер үшін туристік жарнаның мөлшерлемелерін бекіту туралы" шешімінің күші жойылды деп танылсын.
2. Осы шешім алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Мәслихат төрағасы Е. Туткушев

О признании утратившим силу решения маслихата Есильского района Северо-Казахстанской области от 12 апреля 2023 года № 2/15 "Об утверждении ставок туристского взноса для иностранцев"
Решение маслихата Есильского района Северо-Казахстанской области от 5 октября 2023 года № 9/104. Зарегистрировано в Департаменте юстиции Северо-Казахстанской области 6 октября 2023 года № 7592-15
В соответствии со статьей 27 Закона Республики Казахстан "О правовых актах", маслихат Есильского района Северо-Казахстанской области РЕШИЛ:
1. Признать утратившим силу решение маслихата Есильского района Северо-Казахстанской области "Об утверждении ставок туристского взноса для иностранцев" от 12 апреля 2023 года № 2/15 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 7476).
2. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Председатель маслихата Е. Туткушев